2737
2739
عنوان

مادر عروسمون پاگشامون کرد🤮

| مشاهده متن کامل بحث + 4611 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من نرفتم ،چون تا آخر توقع داشتم عروسمون بره از دست مادرم بگیره

دیدی بلند نمیشه باز کاری نکردی 

من مامانم جایی بلند سه برای کار . بقیه نشسته باشند بلند میگم مامان اینهمه جوون تو میخوای کار کنی و به زور وادارش میکنم بشینه

بعضیا تعارفی نیستن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2728

بابا حالا یه ظرف شستنه دیگه شما مهمان غریبه که نبودید اونا تدارک دیدن شما هم کمک کردید 

خودت میرفتی به مامانت کمک میکردی بهتر بود 

ما برای عموم رفتیم از فامیل خواستگاری بعد شب بله برون طرفای شامو همرو من خشک کردم تا حتی در قابلمه هارو عروس نشسته بود چای میخورد😂

2738

کار مادرتون اشتباه بوده

واقعا درک نمیکنم برخی رفتار مامان ها رو

بعد اگر خواهر شوهر حرفی بزنه، خواهر شوهر میشه آدم بد

البته شما حداقل نمیذاشتی مادرتون بشوره و خودتون میرفتید میشستید

و سوال

شما که پاگشا کردید ظرفها رو کی شست؟

کی بلند شد کمک؟

حالا یه ظرف شسته کوه نکنده ک 

چقد بدجنسی خدا به دادت برسه

بلدی بخوری بلد نیستین ظرف بشورین 

مادرت برآ خودشیرینی پاشده بدبخت اسیر شد 😏

زندگی کردنِ من مردن تدریجی بود ...آنچه جان کند تنم عمر نهادند نامش  

چون بحث عروس و خواهرشوهره،نی نی سایتیا عمرا حقو بدن به شما اما کاااملا واضح هستش که کار عروستون خیلی بیشعوری بوده،،مادره شما حالا یه تعارفی از روی احترام و صمیمیت کرد،عروس اگه شعور داشت نباید میذاشت مادرشوهرش ظرفای سی نفرو بشوره و اون بیاد بشینه،،البته شما هم حتماااا باید می‌رفتید و نمی‌گذاشتند بشوره به هیچ عنوان.یا خودت میشستم یا خودتم با مامانت میومدی مینشستی

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
نه من نرفتم ،چون تا آخر توقع داشتم عروسمون بره از دست مادرم بگیره

خب عزیزم شما باید میرفتی میگفتی مامان شما مهمونی شما اذیت میشی ظرفا زیاده خودم میشورم تا اونا بفهمن بیان کاری بکنن 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2706