2733
2734

سلام همین الان متوجه شدم ابله مرغان گرفتم ۱۹ سالمه اولین باره و از ترس دارم میمیرم باید چیکارکنم

باید برم دکتر؟ خیلی میترسم😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پماد کالامین واسه خارش شربت هیدروکسی زین واسه اینکه دونه ها زیاد نشن بعد سه روزم دونه هات خشک میشه و یه هفته هم بگذره کلا راحت میشی صورتتو به هیچ وجه نخارون استرسم نداره که

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 

من دوماه پیش گرفتم .۲۹سالمه 

برو دکتر براش پماد بگیر 

قرص آسیکلوویر 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

من گرفتم دختر ۲ سالشع هم تازه گرفته بدنش تاول زده دکتر نردم چون حالش بد نیست خداروشکر

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2738
من گرفتم دختر ۲ سالشع هم تازه گرفته بدنش تاول زده دکتر نردم چون حالش بد نیست خداروشکر

خداروشکر که خوبین❤️

من اولش فکر کردم سرماخوردم رفتم دکتر بهم گفت انفلوانزاست

سه روز بعد که میشه امروز عصر یهو رو سرم و گوشم پر شد

بعد مامانم گفت ابله س 😭

منم ۲۱ سالم یک هفتس خوب شدم تازه

حتما دکتر برو . قرص و داروهایی که میده رو مصرف کن .

من خیلی خیلی سنگین گرفتم ، چون قبلش هم سرماخورده بودم عفونت کرد دونه ها ، ولی رعایت کنی ان شاءالله خوب میشه ، نترس اونجوری که میگن خطر نداره . ولی اگه خدایی نکرده سنگین گرفته باشی دوهفته اذیت میشی متاسفانه . 

خنکی بخور که خارشش کمتر بشه ، پماد کالامین بهت میده حتما بزن که هم خارشش بیوفته هم زود خوب بشه .

و اینکه من ۳ روز اول دونه هام کم ریخته بود بیرون ولی از داخل بدنم خیلی گرم بود حرارت داخل بدنم بالا بود . گفتن یه چیزی بخورم که دونه ها بزیزه بیرون که توی بدنم نمونه خدایی نکرده در آینده زونا بشه

خداروشکر که خوبین❤️ من اولش فکر کردم سرماخوردم رفتم دکتر بهم گفت انفلوانزاست سه روز بعد که میشه ام ...

خوب میشی ولی وقتی جاشون زخم بشه میخواد کنده شه درد داره

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

بعد بهم گفت قُدومه بخور تا حرارت بدنت بریزه بیرون و نمونه توی بدنت . یک روز بعد که خوردم تب و لرز کردم و همه دونه ها ریخت بیرون ، هرجایی که بگی دونه زد . حتی گلوم هم دونه زد و نمیتونستم غذا بخورم ولی خداروشکر تموم شد .

میگم نترس خطر نداره ولی خدایی نکرده اگه سختش رو بگیری دو هفته اذیتت میکنه . قرص هایی که میدن رو کامل مصرف کن . اصلا هم دست به دونه ها نزن . ان شاءالله زود زود خوب بشی عزیزم

منم ۲۱ سالم یک هفتس خوب شدم تازه حتما دکتر برو . قرص و داروهایی که میده رو مصرف کن . من خیلی خیلی ...

🥲 وای خدای من خداروشکر که خوب شدین

ممنونم از راهنماییتون ❤️

2706