2737
2734
عنوان

عشقم داره عقد می‌کنه اینم از شانس گو.ه من....

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبلا همو می‌شناختیم دوستم بوده ولی تو این یک ماه یکم جدی تر شد

دو تا کار

رمان کمتر بخون

یسری کار مهم برای انجام دادن پیدا کن

عشق خوبه _ ولی نه اینکه کل مغزتو هدر همین بدی.

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

یه ماه  داداش 

سه ماه یچیزی:

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
2740
عزیزم قبلا همو می‌شناختیم دوست خانوادگی بوده باهم رفیق بودیم

به هرحال متاسفم

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
جدی نشده طرف اصلا به یه ورشم حسابت نکرده وگرنه زرتی نمیرف یکی دیگه رو بگیره

میشناسمش بخدا خیلی دوسم داشت

ولی مامانش بدون اجازش رفت خواستگاری یکی دیگه اینم چون میخواست سریع تر ازدواج کنه رفت باهاش

نه خیلییی پسر پاکی بود خیلی وحشتناک خوب بود  خوشبحال همسر آینده ش  پسره هم پولدار هم خوب ...

اوکی تو یه ماه فهمیدی پاکه...

2706