2737
2739
عنوان

🥀شهید غریب🥀

58 بازدید | 3 پست

🔴 ‏احتمالا تصویر این شهید بزرگوار را در فضای مجازی زیاد دیده باشیم؛ شهیدی که هیچ کس منتظرش نبود جز خدا....

«شهید ‎سیف‌الله شیعه‌زاده»

از شهدای بهزیستی استان مازندران که با یک زیر پیراهن راهی جبهه شد و هیچکس در جبهه نفهمید كه او خانواده‌ای ندارد. کم سخن می‌گفت و ‏با سن کم بیسیم‌چی بودن را قبول کرده بود.
سرانجام توسط منافقین اسیر شد برگه و کدهای عملیات را قبل از اسارت خورد و منافقین پس از به شهادت رساندن وی، برای به دست آوردن رمز و کدهای بیسیم، سینه و شکمش را شکافتند ولی چیزی نصیب آن‌ها نشد.

💎لطفاً برای شادی ارواح طیبه شهدا و شهید نامبرده صلوات بفرستین🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌸 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ....خدایا بحق خون به ناحق ریخته این شهید عزیز

ببخش وبیآمرزهمه اموات رامخصوصا همسرعزیز منو وبهم صبربده صبرجمیل 

دارم ازغصه خفه میشم کمکم کن ....

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ....خدایا بحق خون به ناحق ریخته این شهید عزیز ببخش وبیآمرزهمه ا ...

مادرجون، سوره یس میخونم و ثوابش هدیه میکنم به شهید بزرگوار و از ایشون میخوام دعاتون کنند تا شما به آرامش برسید 🥺

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرجون، سوره یس میخونم و ثوابش هدیه میکنم به شهید بزرگوار و از ایشون میخوام دعاتون کنند تا شما به آ ...

عزیز دلی ....ممنون خدا سایه شوهرت روبالای سرت مستدام کنه ....الهی آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2731