2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل به غیر خدا 

بزنم به تخته چشم نخوری 

تخته همون بت هست 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2742

یعنی حکایت اینروزهای ما😊هر کاری دلمون میخواد میکنیم رو احکامش پا میزاریم خط قرمزاشو ندیده میگیریم براش شیریک میاریم بعد هم میگیم دل باید پاک باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
شرک خفی هست و شرک جلی . شرک خفی این هست که کسی در توانایی خداوند شک کنه مثلا خوب شدن مریضیش رو تاثیر ...

چه جالب 

ممنون از توضیحتون

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

فکر میکنم یه مثال خیلی ساده ش اینه که:

مثلا آدم به یه چیزی خیلی بها بده طوری که حتی از علاقه ش به خدا هم فرا تر بره.. مثلا به ظاهرش

🌼 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم 🌼
مثلا بعضیا رو  ی سری آدم ها حساب باز میکنن برای حل مشکلات اشون مشرک اند

اگه فک کنی اون شخص مشگلت روحل میکنه،بله

درصورتی که قادرمطلق خداست واونه که حلال همه مشگلات هست

اگه خدانخاداون شخص موردنظرهم نمیتونه برات کاری کنه

وخدایی که بشددددت کافیست❣
اگه فک کنی اون شخص مشگلت روحل میکنه،بله درصورتی که قادرمطلق خداست واونه که حلال همه مشگلات هست اگه ...

یعنی مثلا یکی ک میخواسته کمک کنه

بعد نشده پشمون شده 

یادش رفته حالا

یعنی خدو نخواسته

2706