2737
2734

الان خیسش کردم میخوام برای اولین بار چلویی درستش کنم چیکار کنم تا دون دون دربیاد 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

میخوام ابکشش کنم 

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بهش نمیاد تایلندی باشه.

پس چه برنجیه

2728
میخوام ابکشش کنم 

مالب به برنج تایلندی نمیزنیم اصلااااا وابدا 

فقط برنج محلی عصری  فقط وفقط 

حتی برامهمونم 

برنج تایلندی خیلییییی بده

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2738
نذاری زیاد بجوشه که شفته میشه یه کم هنوز سفته آبکش کن بعدش که دم دادی یه خورده آب بپاشون روش  چ ...

برنج تایلندی عمرااااا بشه مثل برنج ایرانی

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم