2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلیم عالی

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2740
نه پودر کیک آماده گرفتم تخم مرغ و روغن و آب اضافه کردم موقع هم‌زدن حباب میگیرفت من با چنگال هم زدم ا ...

آهان،بعد اینکه مخلوطش کردی و ریختیش تو قالب،قالبت رو چند بار بکوب زمین که حباب هاش خارج بشن

❤️🧡
افرين خيلي خوبه دستورشم بزار بي زحمت

ممنونم 🤍🙏🏻

پودر کیک آماده گرفتم نوشته بود سه تا تخم مرغ سه چهارم لیوان آب یا شیر و نصف لیوان روغن به آرد اضافه کنم اول تخم مرغ ها رو خوب هم میزنی که پف کنه و رنگش روشن بشه بعد آب یا شیر و روغن رو اضافه میکنیم و چند دقیقه با همزن میزنی بعدش هم که کم کم آرد اضافه میکنی و هم میزنی تو فر بخوای بزاری ۲۰ دقیقه قبل رو درجه مخصوص کیک میزاری تا فضا گرم بشه بعد مواد رو که تو قالب ریختی به مدت ۴۵ تا ۵۰ دقیقه میزاری بمونه موقعی هم که خواستی کیک رو در بیاری اول چاقو یا خلال دندون فرو کن تو کیک وقتی کشیدی بیرون اگه مواد کیک چسبیده بود بهشون که یعنی وسط کیک نپخته هنوز باید بزاری بیشتر بمونه ولی خب معمولا تو همین مدت زمان مبپزه به شرطی که رو درجه مناسب باشه من گذاشتم تو قابلمه روی شعله کم کیکمو پختم 

🤍
2706