2733
2734

من کنکوری ۱۴۰۰ بودم ، معدلم ۱۷‌.۴۰ حدودا 

امسال تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم ، حالا میخوام چندتا رو ترمیم کنم تازه شروع کنم به خوندن و اینکه اینم در نظر بگیرید که ۲ سال از درس های دبیرستان دور بودم .

میخوام سلامت و بهداشت رو که ۱۳ونیم شدم حتما ترمیم میزنم

بنظرتون درسهایی که زیر ۱۷ شدمم ترمیم بزنم ؟؟ 

زبان چهارده و نیم شدم . فارسی ۱۵.۷۵ . فیزیک ۱۶ونیم . 

بنظرتون چیکار کنم ؟

زیر 19 همه درسا باید ترمیم بشه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فارسی و فیزیک رو بزن فقط

چون ک ضریب فارسی خیلییییی بالاعه تو تاثییر برا قبولی کنکور  نمیدونم ۱۴ بود یا ۱۶ یا ۱۸ ،،یادم نمیاد 

فیزیک ام زیاد بود ضریب ،اما فارسی ک حرف اولو میزنه تو ضریف

زبان و بهداشت نمیخواد چون تو قبولی تاثییر ندارن 

چون نمرات تو معدل تاثییر نمیزارن 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2738
بله میدونم نیازه ترمیم بشه . گفتم با توجه به شرایطم بزنم ترمیم یا نه 

زیاد به اینا توجه نکن ک میگن ۱۹ ام باشه ترمیم میزنم

اینا چرتتتتت میگن عامو 😂

الیته یه سریا توانایی شو دارن انقد بخونن ک همه ی کتابارو ترمیم بزنن😂

گلم فارسی دینی رو حتما ترمیم کن با زیست ریاضی فیزیک شیمی 

و تمام 

تو هر کدوم ک فک میکنی نیازه

بهداشت و اینارو اصلا نگا نکن چون نمرات ترمیم تو معدل تاثییر نمیزاره ک بخواد تو کنکور تاثییر بزاره

اصلا معدل تغییر نمیکنه همون معدل قبلی هست فقط ترمیم 

نمرات کتابایی ک بالا گفتم تو قبولی تاثییر داره 

فارسی و دینی از مهم تریناشه

تو تجربی گفتم من!!!

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
زیاد به اینا توجه نکن ک میگن ۱۹ ام باشه ترمیم میزنم اینا چرتتتتت میگن عامو 😂 الیته یه سریا توانای ...

دینی و ۲۰ شدم ریاضی و زیست و شیمی و ۱۸ ونیم . قیزیک و فارسی و ترمیم بزنم یعنی؟؟

سلامت رو گفتم خیلی پایینه تزمیم کنم نمیدونستم تاثیر نداره 

دینی و ۲۰ شدم ریاضی و زیست و شیمی و ۱۸ ونیم . قیزیک و فارسی و ترمیم بزنم یعنی؟؟ سلامت رو گفتم خی ...

فقط فیزیک و فارسی ترمیم کن