2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره

یکی نزد حکیمی آمد و گفت: خبر داری فلانی درباره‌ات چه‌قدر غیبت و بدگویی کرده؟حکیم با تبسم گفت: او تیری را به سویم پرتاب کرد که به من نرسید؛ تو چرا آن تیر را از زمین برداشتی و در قلبم فرو کردی؟ لطفا برای سلامتی آقا امام زمان و قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید ان شاالله که شما هم حاجت روا بشید.  
2728

فک میکنن اگه بشن معلم تموم مشکلاتشون حل میشه ولی زهی خیال باطل

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740

اکثرا انسانی هستن که از بازار کار بقیه رشته‌ها میترسن. تجربی ها هم خیلیاشون وقتی تو پزشکی و پیراپزشکی شکست میخورن بهش فکر میکنن.

ریاضی هم که اگه کار میخواد یا باید بره مهندسی یا بیاد فرهنگیان.

اوضاع بازار کار داغونه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
کلا 25 هزار نفر قبول میشن هر کی بهتر بود دیگه

دخترعمه ی من بارتبه ی84 رفت فرهنگیان الانم معلم ابتدایی هاس

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
باید رتبه چند باشه ک قبول بشن

بستگی به رشته‌ای که میخوان و تعداد متقاضیان داره.

مثلا دبیری از انسانی زیر هزار میخواد‌. ولی رشته‌های دیگه بسته به اعلام نیاز تا شیش هزار هم دیدم بگیرن.

ریاضیا هم اکثرا رتبه‌های خوبی دارن. مثلا دو هزار سه هزار.

تجربی هم میاد از هر رتبه‌ای. تا ده هزار هم دیدم بیاد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
به نظرتون با یک سال خوندن میشه قبول شد با این همه متقاضی 

با پایه درسی قوی بله.

ولی فقط به درس خوندن نیست.

تو مصاحبه پارسال کلی رتبه سه رقمی سر نداشتن اطلاعات عمومی یا قدرت بیان و اعتماد به نفس رد شدن.

2706