2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ،اسون نبود،مفهومی بود،فک میکردی اسونه😂زیست متوسط بود یخورده رو به بالا،فیزیک اوکی بود،شیمی بنظرم مفهومی بود و یخورده سطحش بالا بود،از اونجایی که ریاضیم ضعیفه چه اسون باشه یا چه سخت من کلا متوجه نمیشم..فقط هر مبحثی خونده بودم جواب دادم،زمین هم به نسبت سالای قبل شکلاش زیاد بود،من یخورده از شیمی میترسم چون زیاد جواب دادم ،مفهمومیم بود همش میگم نکنه اشتباه باشننن،دفترچه 2هم تابم کم اوردم برای فیزیک..

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
شیمی نزدیک ۲۰  زیستم اگ بیشتر خونده بودم نسبتا آسون بود بیشتر شک داشتم تا اینکه بلد نباشم

زیست اسون نبود،چون نخونده بودی فک مکنی اسون بوده درصورتی که مفهومی و نکته دار بود.من که خونده بودمم همش بین 2گزینه شک داشتم

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))
زیست اسون نبود،چون نخونده بودی فک مکنی اسون بوده درصورتی که مفهومی و نکته دار بود.من که خونده بودمم ...

منی که ۴تاشو شک کرده بودم بین دو گزینه الانم اصن یادم نی کدومو زدم

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود