2733
2739
عنوان

برام دعا گرفتن نمیتونم ازدواج کنم

103 بازدید | 7 پست

من ۲ سال نامزد بودم تا دم عقد کردن یه اتفاقاتی افتاد بهم خورد بعدش با یه خانواده تا مرحله اشنایی پیش رفتیم همه چی خوب بود همش میرفتن میومدن گل و شیرینی گرون میاوردن یهو غیبشون زد و بهم خورد. بعدش باز ۲ ۳ تا خواستگار بهم معرفی شدن اوناهم قبل از اینکه اصلن منو ببینن و صحبت کنیم بهم خورد.

تو همه این موارد من اصلن فرصت نکردم حرفی بزنم یا رفتاری کنم که بگم مشکل از خودمه . به طرز عجیبی بدون اینکه اتفاقی بیوفته خواستگارام غیب میشن و همه چی بهم میخوره

بخدا لعنت کنه کسی که دنبال این کاراس مطمئن باش از اشناهاتکنه یا زیر ابتو میزنه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو پیش دعا نویس 

اصلا خوب نیست من ۲۲ سالمه بودم مامانم رفت دعانویس 

به هر حال لااقل موثر نبود 

الان ۳۶ مجردم 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2731
متأسفانه حقیقت داره.اما برای دفع و رفعش قرآن بخون. سوره احقاف و احزاب و طه بخون. مریم هم خوبه.

از دعا نویس خوشم نمیاد به نظرم بدبختی و نحسی میاره

با قران خوندن میتونم خودم دفعش کنم؟

از دعا نویس خوشم نمیاد به نظرم بدبختی و نحسی میاره با قران خوندن میتونم خودم دفعش کنم؟

اصلا نرو سراغ دعانویس .

ما دعانویس نداریم 

ما جادونویس داریم.

خودمون رو گول نزنیم.

منم مثل شما.چند نفر رو هم میشناسم مثل من و شما.

ممکنه برای گشایش بخت نرفتم سراغ کسی.

آما دوستم رفته.خیلی رفته.اما نتیجه بی نتیجه.

میدونم خیلی سخته.اما با مراجعه به دعانویس همه چیز بدتر میشه .ممکنه جنی وارد زندگیت بشه.بهت بچسبه و بیچاره کنه 

از دعا نویس خوشم نمیاد به نظرم بدبختی و نحسی میاره با قران خوندن میتونم خودم دفعش کنم؟

سعی کن با سرکه و آب غسل کنی.

با آب و نمک غسل کنی.

با گلاب غسل کنی.

اسپند دود کن.

چله صدقه برای گشایش بخت انجام بده.

سوره احقاف بخون.

این سوره در دفع و حصار خیلی موثره.

توکل کن به خدا.

این خداست که قدرتمندترین هست

2738