2733
2734
عنوان

دلم گرفتت

172 بازدید | 50 پست

همه رفیقام ازدواج کردن من تو کلاس شاگرد چهارمم ولی نخبه کلاسمون شاگرد اول مون امروز عقد کرد هعی نمی‌دونم بگم خوش به حالش یا نه به مامانم میگم میگه اینا سطح فرهنگشون پایینه از حالا مگه بچه بازیه ازدواج و... میگم خوب این اگر سطح فرهنگ مامان باباش پایین بود خودش چی؟ خودش عالی بود همه چیزش بعد مامانم گفت هروقت 15سال شد سن قانونی اون وقت ازدواج درسته وگرنه هیچ منم انگار هوایی شدم استوری هاشو دیدم شانسشم یک شوهر خوبی داره پولدار..... چهره دختره هم معمولیه هوایی شدم چون شاید از 30تانفر کلاسمون 15نفر متاهلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
15سالمه

😐

نیل هستم🥹💜🍇یه عدد دختر شمالی🫶🏻🌿🌈بهترین،زیباترین تاریخ زندگیم 𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه🥹❤️دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚توی شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️ تحت هیچ شرایطی،قهر نمیکنم،کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم، اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم، تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛لطفا توی تاپیک های مذهبی تگم کنید🫠💕درخواست دوستی ممنوع🫣❌️حامی طبیعت و حیوانات🫶🏻💙🌿در حال رشد🥹💕
2740

به وقتش یه ادم خوب میاد توی زندگیت اگه عجله کنی و با ادم نادرست وارد رابطه شی خودت صدمه میبینی بعد هم کلی ادم سینگل هستن که خوشحالن تو هم سعی کن راه خوشحال بودنو پیدا کنی

۱۴ سالته ؟ ۱۵ سالگی هم نه از ۲۰ سالگی برای کسی که ازدواج همه چیزشه خوبه .فقر فرهنگی ربطی به تحصیلات نداره . ۱۴ سالگی عقد میکنی ۱۸ سالگی با دوتا بچه برمیگردی . رو خودت کار کن پسرا حالا حالا ها جایی نمیرن

تو یه رویایی که نمیشه مال من شی ..
2706