2733
2734

گوشیم دو تا سیم کارت داره، یه نفر به یکی از سیم کارت ها زنگ زده که اون شمارم رو نداشته، سوالم اینه که ممکنه به اون یکی سیم کارت زنگ زده ولیاین یکی زنگ خورده؟

نه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثل این میمونه بذر گوجه بکاری سیب زمینی سبز بشه 

سلام. ممنون که به سوالم پاسخ دادین و وقت گذاشتین. من حواب سوالم رو پیدا کردم و فکر کردم خوبه که با شما هم به اشتراک بذارم. اگر تنظیمات گوشی فعال باشه و سیم کارت یک ار دسترس خارج باشه، تماس به طور خودکار به سیم کارت دو منتقل می شه.باز هم ممنون از توجهتون.

ن نمیشه

سلام. ممنون که به سوالم پاسخ دادین و وقت گذاشتین. من حواب سوالم رو پیدا کردم و فکر کردم خوبه که با شما هم به اشتراک بذارم. اگر تنظیمات گوشی فعال باشه و سیم کارت یک ار دسترس خارج باشه، تماس به طور خودکار به سیم کارت دو منتقل می شه.باز هم ممنون از توجهتون

2738
نه

سلام. ممنون که به سوالم پاسخ دادین و وقت گذاشتین. من حواب سوالم رو پیدا کردم و فکر کردم خوبه که با شما هم به اشتراک بذارم. اگر تنظیمات گوشی فعال باشه و سیم کارت یک ار دسترس خارج باشه، تماس به طور خودکار به سیم کارت دو منتقل می شه.باز هم ممنون از توجهتون

نه

سلام. ممنون که به سوالم پاسخ دادین و وقت گذاشتین. من حواب سوالم رو پیدا کردم و فکر کردم خوبه که با ش ...

سلام 

چ جالب نمیدونستم 

ممنون عزیزم❤

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
سلام. ممنون که به سوالم پاسخ دادین و وقت گذاشتین. من حواب سوالم رو پیدا کردم و فکر کردم خوبه که با ش ...

آها

اگه انتقال داده شده باشه رو اون یکی سیم کارت اره

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!