2737
2734
عنوان

کی حاجت سخت و ناممکن گرفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 48 پست
آخه من یک ماه شده این حاجت و می‌خوام و نمیشه 

یک ماه که زوده عزیزم بعضی وقتها نرسیدن به خواسته مون به نفعمونه در ضمن نا امید نشو دعا کن دعا ها اگه مستجاب نشه باعث ریزش گناه هامون میشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
دلت پاک بوده 

پس چرا الان حاجتم روا نمیشه 😔 حتی بخاطر حاجتم بلند شدم رفتم یه شهر دیگه 

امشب اگ‌ وقت شد دوباره زیارت عاشورا میخونم مث اون زمان 

دعا کن این دفعه هم حاجتم روا شه

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک ماه که زوده عزیزم بعضی وقتها نرسیدن به خواسته مون به نفعمونه در ضمن نا امید نشو دعا کن دعا ها اگه ...

ولی هر جور به این ماجرا نگاه میکنم میبینم عذاب دادن من به نفعم نیس

ولی هر جور به این ماجرا نگاه میکنم میبینم عذاب دادن من به نفعم نیس

حکمت بعضی وقتها رسیدن به خواستت با رها کردنش و توکل اتفاق میوفته منم چند سال رفتم دکتر دقیقا زمانی که گفتم دیگه بچه نمیخوام در نهایت ناباوری فهمیدم حامله ام😊

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728
2738
میترسم بگیرم ولی حاجت روا نشم

نشد نداره .بعضی وقتا بیشتر از چهل روز باید خوند تا جواب بگیرید .مراقب اعمال بودن خیلی مهمه.حتی اگه به صلاح نباشه .تو خواب یا بیداری بهت میگن .که به صلاحت نیست.در طول چله استغفار کنی خیلی خوبه.شرایطش سخته باید رعایت کنی.میدونی. من چطوری حاجت روا شدم .بعد سه تا چله تو خواب دیدم که بهم گفتند این حاجت به صلاح تو نیست ولی اگه اصرار می‌کنی بهت میدیم .پاشدم و گفتم بالاخره امام حسین بهتر می‌دونه به صلاحم هست یانه.سخت بود ولی گفتم نمیخام.والان میدونم که اگر می‌خواستم بدبخت عالم بودم

به امام حسین شک داری.یا کریمی خداوند

شک ندارم 

ازین میترسم ک به صلاحم نباشه و بهم ندنش، برنگرده 

ولی من چه به صلاحم باشه چه نباشه 

حتی حاضرم بد بخت دو عالم شم ولی عشقم برگرده ‌

خداروشکر عزیزم 😍🤭

ان شاءالله حاجت رواییه شما عزیز💚💚💚

2706