2733
2739
بلدی؟ ن بابا بازاریه مغازه داره موندم چیکار کنم  میتونم برم پیشش کار کنم ولی نمیخوام فک کنه ...

خوب قرار نیس بری بگی من خیلی بی پولم ک 

برو بگو کسی رو نمیخاین اینجا پیشتون کار کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب عزیزم همین جور نمیبشه به اسن سوال جواب داد!باید تا حدودی از اون دختر شناخت داشته باشم و شخصیت پسر هم بشناسم که بتونم جواب بدم.

دیدم شبه دیدم تاره قصه داس و گندمزاره اما باز دلم امید داره به صبح به آفتاب
خب عزیزم همین جور نمیبشه به اسن سوال جواب داد!باید تا حدودی از اون دختر شناخت داشته باشم و شخصیت پسر ...

یه پسر بازاری 

چ میدونم پسره رو ک من از دور میبینم چطور بدونم اخه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2728

منم هیچی بلد نیسم یبار ت عمرم از یکی خوشم اومدش برای هفت ....کافیه برام والا 😑😂😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
به نام خدا موقعیت خود و پسر مورد نظر را شرح دهید

ب نام خدا

خودم خوش چهره هستم نچرال

کارمم ب صورت دورکار

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
2738
کراشم بود الان شوهرمه☹️😂

بگووووو  چطور

توروخدا بگو چیکار کنممم

فالوور مشترک داری فالو کن 

تا سه چهار روز فقط از خودت عکس بذار 

بعد از توانایی هات و آپشن هات 

بعد از شخصیتت کلا شروع کن هم عکس بذاری هم متن تیکه ای و سنگین نباشن شک کنه 

طنز بذار بعد چند هفته اون مابین یه دوستت یچیز استوری کنه راجب سینگلی تگت کنه استوریش کن 

بعد کوئسشن باکس بذار جوری که اون بتونه ریپلای کنه 

بعد ریپلای کرد جوابشو دایرکت بده 

بعد بذارش کلوزفرند خودش بقیشو‌ میاد😂

فالوور مشترک داری فالو کن  تا سه چهار روز فقط از خودت عکس بذار  بعد از توانایی هات و آپش ...

برا یگی دیکه این کارا رو کرده بودم هیچ کاری نکرد

نمیدونم چرا کسی سمتم نمیاد

همش از مستقل بودن و اینکه سینگل د اینام میزارم 

مستقیم بگو 

مرگ یبار شیون یبار 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

حضوری؟

سعی کن حرفایی بزنی که به دلش بشینه و حس کنه حقه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
زیر ۲۲ام میتونم نظر بدم ؟😂

تو این مورد ارهه شما بیشتر از ما میدونی 

2706