2733
2739
عنوان

تجاوز و ازدواج تو سن کم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 30 پست

بگه که بچه بوده درست از اشتباه تشخیص نمیداده 

وقتی امده خواستگاری جوگیر شده ازدواج کرده 

همین.. 

کار غیرقانونی نکرده که! ازدواج کرده

بحث تجاوز اینارو نکنه ارزشش میاد پایین

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نیازی نیست بگه.... بگه به اصرار خانواده ازدواج کردم 

اخه اینو بگه ضعف بیشتری داره چون پسره با خودش میگه خوب منم هر بلایی سرش بیارم خانوادش اجبارش میکنن بمونه

و خدایی ک بشدت کافیست ...
بگه بچه بودم عقلم نمی رسید به اجبار خانواده ها لزومی ندارد همه چی رو بگه

اخه اینو بگه ضعف بیشتری داره چون پسره با خودش میگه خوب منم هر بلایی سرش بیارم خانوادش اجبارش میکنن بمونه

2740
به نظرم لازم نیست بگه  میتونه بگه مجبورش کردن باهاش ازدواج کنه

تجاوز رو نگه اصلا . بگه یه ازدواج سنتی ب اجبار خانواده ها بوده و اصلا تصمیم این دو نفر نبوده . 

نه تجاوز رو نگه. بگه خانواده مجبورش کردن هم بدتره. بگه عاشقش بوده به جواب خواستگاری اون جواب مثبت د ...

اخه عشق اونم به ی پسر این همه بزرگتر اونم دختر اینقد بچه سال.   مسخره و چندشه با خودش میگه چقد بی لیاقته ک عاشق همچین پسری شده بود 

ن عزیزم نباید بگه اصلاا. گلم خودت طلاق گرفتی؟تو تاپیک چند سال پیشت از شوهرت گفتی بعد اومدی بعد طلاق ...

بچه بودم. توجیح میکردم خودمو ک دوسش دارم.  ولی نداشتم. تازه هزارتا ویژگی بدم داشت

2706