2733
2734

همش بدبختی پشت بدبختی مدیر باهام لج کرده روزی ۱۰۰ تا ایراد ازم میگیره 

مامان و بابامم میگن مشکل از توعه مشکل از مدرسه نیست

دارم نابووود میشم

از طرفیم تحقیر معلما 

حالم خیییلی بده

حاضرم بمیرم اما دیگه پامو نذارم تو اون مدرسه

آخ یادمه دبیرستان منم همین حال تورو داشتم چقد گریه کردم که نمیخوام تو این مدرسه باشم کسی حرفم گوش نکرد یک فشار های روحی بهم متحمل میشد که خدا میدونه افت تحصیلی کردم فک کن نمره هام همه شده بودن زیر ۱۰ چون از مدرسه و همکلاسی هام متنفر بودم...

آخر سرم کسی قبول نکرد بعد یکسال که از مدرسه فارغ تحصیل شدم خاطرات مدرسه که یادم رفت خودم خود خواسته درس خوندم رتبه ام شد ۲۰۰۰ همون دانش آموزی که هیچ معلمی قبولش نداشت

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم دقیقن معلمای منم قبولم ندارن از تک تک اجزای مدرسم متنفرم

ای نمیشه کاری گرد چون مامان باباها تو سن تو فکر میکنتد کلت باد افتاده و نوجوونی نمیتونی درست تصمیم بگیری شایدم خودمونم بودیم همینکار میکردیم...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2728