2733
2734
عنوان

میخوام برم رشته معارف اسلامی

99 بازدید | 11 پست

من معدل ترم اولم 19 شد

مدل ترم دومم فکر میکنم یکم کمتر بشه مثلا 18ونیم

قبولم میکنن؟ 

آزمون ورودیش چطوریه؟ سخته؟ من هم چادریم و خودم مذهبی و هم خانواده مذهبی

اگه خودتون رو رشته رو خوندین میشه بگید چندتا سوال داشتم راجبش

و اینکه بنظرتون درسم رو توی حوزه ادامه بدم یا دبیرستان؟ 

اگه از این رشته خوشتون نمیاد ممنون میشم چیزی نگید.

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
دبیرستان بخون ، برو یه رشته ای که به علم و دانشت اضافه بشه

اتفاقا برای همین میخوام برم معارف که به علم و دانشم اضافه بشه و بدردم بخوره😁خیلی ممنونم

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا برای همین میخوام برم معارف که به علم و دانشم اضافه بشه و بدردم بخوره😁خیلی ممنونم

خب پس چرا سوال میپرسی برو همون معارف دیگه

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2728

معدلت خوبه و فکر کنم قبول میکنن

در رابطه با آزمون ورودی هم اطلاعی ندارم

چند کتاب اضافه تر از رشته انسانی دارن ولی کنکور انسانی میدن

بنظرم اگر انسانی بخونی راحت تر هست

"اگر برای کسی مهم باشی، او همیشه راهی برای وقت گذاشتن با تو پیدا خواهد کرد. نه بهانه‌ای برای فرار و نه دروغی برای توجیه!"

دختر منم میخواد بره معارف

اول یه آزمون کشوری تستی هست.از دروس عربی،فارسی،ریاضی،زبان،دینی

اگه قبول بشی،گزینش حضوری هست.

بنظرم دبیرستان بخونی بهتره.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
خب پس چرا سوال میپرسی برو همون معارف دیگه

سوالم درباره رشته معارف بود 

نه اینکه برم یا نرم😅

2740
معدلت خوبه و فکر کنم قبول میکنن در رابطه با آزمون ورودی هم اطلاعی ندارم چند کتاب اضافه تر از رشته ...

خیلی ممنونم😅💚

برای من سختی یا راحتیش خیلی مهم نیست

مهم اینه که بدردم بخوره و یروزی بکارم بیاد بازم ممنون از راهنماییتون

دختر منم میخواد بره معارف اول یه آزمون کشوری تستی هست.از دروس عربی،فارسی،ریاضی،زبان،دینی اگه قبول ...

خیلییی ممنونم

سوالم درباره رشته معارف بود  نه اینکه برم یا نرم😅

در عنوان تاپیک پرسیدین 👈درسم رو توی حوزه ادامه بدم یا دبیرستان؟!

🔴هر درسی رو که بخواهی بخوانی به علم و دانشت افزوده میشه

موفق باشی عزیزم🙏💞

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.