2737
2739
عنوان

بیاین عکسسسس عمل😝

| مشاهده متن کامل بحث + 1406 بازدید | 123 پست
قبل عمل قشنگ تری 

🥺🤣جدی؟

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جای بخیه ات و از اول ی کرم خوب بزن نمونه  البته بعضیام کرم اینا نمیزنن کار خاصی نمیکنن قشنک خو ...

شما عمل دیگه هم داشتی؟ مثلا سزارین؟ که جای بخیه ش بمونه؟

من سزازین کردم بدجور گوشت اضافه آورده.میترسم دماغمم عمل کنم اونطوری بشه.

گاهی وقتها با یه اشتباه 19 نمیشی ...صفر میشی!!!
بله از نظر من

خیلی ممنونممم ازنگاه زیبات

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731

خوشکل بودی و هستی

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
اووووو چ زیادددد🥺

آره انقد نگران بودم ولی خب پروسش همین قدره طول میکشه تا بینی فرم بگیره

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
جای بخیه ات و از اول ی کرم خوب بزن نمونه  البته بعضیام کرم اینا نمیزنن کار خاصی نمیکنن قشنک خو ...

برا منم اورد 😔

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
قربونت برم منننن

خدانکنه عزیزدلم💕

نگران نباش بینیت ورمش که بره خیلی خوشگل میشه😊

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740
مبارکت باشع ایشالا.بنظرت برامن چ شکلی درمیاد

خوب درمیاد نگران نباش 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
خوشکل بودی و هستی

مررررسی ازچشای قشنگت گلی جان🥺😍🙏🏾خوشگل شمایی

آره انقد نگران بودم ولی خب پروسش همین قدره طول میکشه تا بینی فرم بگیره

گلی ازکی ترمیم کننده رو شروع کنم؟

مررررسی ازچشای قشنگت گلی جان🥺😍🙏🏾خوشگل شمایی

عزیزمی

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
خدانکنه عزیزدلم💕 نگران نباش بینیت ورمش که بره خیلی خوشگل میشه😊

خیلی ممنونمممم عزیزدلم مرسییی

گلی ازکی ترمیم کننده رو شروع کنم؟

من از همون روزی که بخیمو کشیدم دکترم گفت بزن

واقعا کرمه عالی بود اصلا رد بخیه نمونده

2706