2733
2739
عنوان

واسه از اینجا به بعد ...

51 بازدید | 7 پست

واسه از اینجا به بعد کنکور میخوام واسه خودم برنامه بچینم، وسواس مطالعاتی دارم میشه کمک کنید که چجوری برناممو‌ بچینم؟ کمک میخوام مشاورم ندارم میخوام خودم بخونم واسه قبول شدن پزشکی شده روزی ۱۸ ساعت درس میخونم ولی یه برنامه میخوام بچینم که عاقلانه باشه ن احساسی واسه زیست از کجا شروع کنم و چطوری بچینمش؟ آزمون چی بزارم؟ 

شیمی چطوری بچینمش، آزمون چی بزنم؟

فیزیک و ریاضی هم همینطور 🥹

یه نصیحت از من به تو 

هیچ کس  سه روز پشت سر هم نمیتونه روزانه بالای ۱۴ ساعت بخونه با ۱۸ ساعت برنامه نوشتن فقط وقتی که بهش نمی‌رسید نا امید میشین

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه برنامه عادی بنویس اگه اولای کار نیست با ۱۰ تا ۱۲ ساعت ادامه بده 

به نهایی ها اهمیت بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
2731
پس چیکار کنم🥹

منم قبلا برنامه ۱۸ ساعته می‌نوشتم نمیرسیدم بخونم بعد نا امید میشدم ول میکردم وسط برنامه رو 

برا همین یه برنامه عاقلانه بنویس روزی ۲ ساعت شیمی ، ،۲ساعت ریاضی، ۲ ساعت فیزیک بزار 

۴ تا تخصص رو هم برا نهایی بخون هم کنکوری 

بقیه روز تا جایی که تونستی عمومی مخصوصا ادبیات بیشتر بخون با زبان و زمینم روزی ۳۰ دقیقه کافیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم قبلا برنامه ۱۸ ساعته می‌نوشتم نمیرسیدم بخونم بعد نا امید میشدم ول میکردم وسط برنامه رو  بر ...

،یست هم ۲ ساعت و نیم یا ۳ ساعت مفید بخونی خیلیه همینا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه 20 ادبیات میشه یه دبیر خوب بهم معرفی کنی

من با استاد یکتا خونده بودم عالی بود فراز توکلی هم خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740