2737
2734

من عصبی میشم

ولی خب معمولا سعی میکنم ازخودم خاطره بدی نزارم

شما بچه بهتون بی ادبی کنه چکار میکنید

واکنشتون چیه

فازدپ ولی پررو..کاربرقدیمی ام😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میونه خوبی با بچه ها ندارم برای همین کلا سمتم نمیان😁

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728

با بچه بی‌ادب مدارا نمیکنم معمولا. تشری رو بهش میزنم که پدر و مادرش بهش نزدن. حداقل خودم رو اذیت نکنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

مدارا نمیکنم

حتما برخورد میکنم

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

طبیعتا ناراحت نمیشم چون می‌دونم درک درستی در خوب و بد نداره و خب مشخصا توی بستر تربیتی مناسبی هم نبوده 

فقط بهش میگم امیدوارم بزرگ که شدی این موضوع  رو فراموش کرده باشی اگر نه شرمنده من میشی 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2740
بعضیا بی توجهی روشون جواب نمیده

بی توجه باش ، و از چیزی که دوستش داره یه خورده محدودش کن تا یه مدت و بگو بخاطر حرف یا کار زشتیه که انجام دادی

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   
باید ریشه یابی کنی ببینی بی ادبی رو از کجا و چطور یاد گرفته تقصیر بچه ننداز اسمش روی خودشه بچس

توی جمع فامیل باشی یهو بچه ی فامیل بیاد یه حرفی بزنه بهت میشینی ریشه یابی کنی؟؟؟؟؟ 

چقدر فانتزی فکر میکنید شایدم خداروشکر بچه ی بی ادب توی اقوام ندارید که نمیدونید چی به چیه

باید از سن کم برای بچه مشخص کنید بی ادبی یا کتک زدن دیگران یا داد زدم رو تحمل نمی کنید. باید بشینید هم قد بچه شید بدون خشونت براشون توضیح بدید که این کار خوبی نیست و اجازه نداده این کارو بکنه. اگر عصبانیه و داد می زند به خاطر این نیست که بی ادبیه به خاطر اینه که نمی دونه چشه و چطور آروم شه. داره تازه این حسا رو می شناسه. بهش بگید که باید بره یه گوشه تا آروم شه. این تنبیه نیست بهش یاد می دید عصبانیتش رو کنترل کنه. بعد که بزرگتر شد براش توضیح می دید که عصبانی شد نفس بکشه یا آب بخوره یا یه دور تو حیاط بدوه. 

ما توی اقوام داریم به بزرگ و کوچیک توهین میکنه پدر و مادرش واقعا نمیدونن دیگه چیکار کنن ضمن اینکه با مشاور کودک هم در ارتباط هستن بابت این موضوع 

بچه از اقوام پدری انواع توهین و بد و بیراه رو یاد گرفته ( اونا بین حرفا گفتن و این یاد گرفته) دیگه ترک نمیکنه به هر کسی بخواد میگه همه عادت کردن 

من اصلا باهاش حرف نمیزنم ضمن اینکه چون من تقریبا غریبه ام روش نمیشه چیزی بگه اما تا پدر بزرگ و مادربزرگشم به فیض رسونده 

بی توجهی هم زیاد جواب نمیده چون اون براش مهم نیست حرف خودشو میزنه و میره 

2706