2737
2734

واقعا باید تو این تایپک دعوا شه‌؟

یه سوال ساده بود

خب یه عده میفرستن یه عده نمیفرستندیگه دعوا چرا

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
کوچه ما پر سگه آپارتمانیم هستیم تازه بیچاره صبح تا شب دنبال منه راستی مادرای محترم من یه مشکلی دارم ...

😂😂وای ببخشید فکر کنم خیلی کارش خنده دار باشه

راه حلش بی توجهی هست

و اینکه به بچه های همسن و سالش هدیه بده مثل شکلات و بستنی و...  و بعد بگو جایزه اینه که کسیو هل نمیدن 

بعد صددرصد شروع میکنه به گریه که به منم بده

شماهم بگو اگر قول بدی دیگه کسیو هل ندی بهت میدم

خیلی لجبازی نکن باهاش بدتر میشه

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه همه با فرهنگن نکنه من با این سنم تغییر شکل میدم میرم کوچه 🤣 نصف این ادما الان بچه هاشون تو کوچس

خب بعصیا هستن میفرستن الان کوچه ما یه خیابون فرعی هس یه سه چهارتا بچه ی ۹ ۱۰ساله هستن دوچرخه سوار شدن اونم همیشه نه فقط سرظهری...اما من به ذهنمم نمیرسه بفرستم بیرون خیلی خطرناکه از همه لحاظ

اگر کوچه امن باشه و بچه ها فحش ندن چه اشکالی داره؟  بچه هاتون دوستای همسن پیدا میکنن خوبه که 

البته خودتونم برید از دور مواظب باشید

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
2731

به نظر من تو کوچه فرستادن بچه ها و در تعامل بودن با دوستاشون اصلا بد نیست. البته من در مورد جایی که ساکن هستیم نظر میدم و نه کلان شهرها‌. چون وضعیت امنیت اونجا را نمی‌د‌‌ونم. شهر ما کوچیکه و امنه و من به پسرم اجازه میدم که بعد از انجام تکالیفش عصرها با دوستاش یه ساعتی بازی کنه. کلا هم سه نفر هستن باهم بازی میکنن. 

اگر قرار باشه همش تو خونه باشه. پس چطوری اجتماعی بشه. چطوری رفتار با دیگران را یاد بگیره. اینکه بچه یی ادب بشه یا نشه بستگی به نوع تربیت والدین داره. پسر من حتی یه حرف زشت بلد نیست. با احترام به نظر مخالفین.

😂😂وای ببخشید فکر کنم خیلی کارش خنده دار باشه راه حلش بی توجهی هست و اینکه به بچه های همسن و سالش ...

تا من بیام بی توجهی کنم بچه مردم پخش زمین شده به هیچ صراطی مستقیم نیست همرو امتحان کردم سر همین اخلاقشم همیشه تنهاست 

توکوچه ما عصرا دوسه ساعت گاهی وقتی میان اونقدرم سرصدا ندارن ک گسی اذیت شع والا ی دختره بیرون نمیاد ا ...

تو‌کوچه فرستادن بچه هیچ توجیحی نداره عزیزم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
به نظر من تو کوچه فرستادن بچه ها و در تعامل بودن با دوستاشون اصلا بد نیست. البته من در مورد جایی که ...

بچه تو کوچه اجتماعی نمیشه،،پارک ببرین بازی کنن خودتونم مواظبن

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2740
مرحبا به شما مادر مسئولیت پذیر مثل عروس دوم مایی

اولا قضاوت نکن دوما پسر شوهرمه واصلا حرف منو گوش نمیده چی بگم چه نگم بها نمیده 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
به نظر من تو کوچه فرستادن بچه ها و در تعامل بودن با دوستاشون اصلا بد نیست. البته من در مورد جایی که ...

مدرسه محلی برای اجتماعی شدن

کلاس های مختلف و پارک برای بچه مفید

کوچه رفتن بچه ها جز کارهای بد و فحش هیچ ثمره ای نداره

من دقت کردم

فقط مادر پدر های بی حوصله ای که نمیخوان وقت بذارن برای بچه ها

و حوصله بچه ها تو خونه ندارن

بچه ها میفرستن تو کوچه

وگرنه هیچ توجیحی نداره که بچه بفرستی تو کوچه

با این محیط نا امن و بچه هایی که شناختی روی اونها نیس

2706