2737
2734
ن والا من ۲تا شونم نمیفرستم چون بچهایی ک دزدیده شدنو دیگ پیدا نشدنو دیدم عکساشونو یعنی خیلی ترسیدم

😂چی بگم 

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز
عصرا که اشکال نداره،شهرستان معمولا امن‌تره و بچه‌ها یکی دو ساعت عصرا بیان بیان مشکلی پیش نمیاد.

عزیزم یکی دوساعت همسایه های ماازصبح تاحالابچه هاشون توکوچه ولن آرامش برامون نزاشتن کارهروز شونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشعوراونایین ک فک میکنن کوچه ارث پدرشونه هیشکس حق اومدن توکوچه رو نداره

آخی شما بچتو ول میکنی تو کوچه عربده میزنه بهت برخورده 😂😂بای بای هانی 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731
چه همه با فرهنگن نکنه من با این سنم تغییر شکل میدم میرم کوچه 🤣 نصف این ادما الان بچه هاشون تو کوچس

اتفاقا پسرای من الان پیشمن بزرگه داره با تلویزیون اذان زمزمه میکنه😂

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
اتفاقا پسرای من الان پیشمن بزرگه داره با تلویزیون اذان زمزمه میکنه😂

👌🏽

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُن،ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”اگر بگوییم خدا وجود ندارد مثل این است که بگوییم فرهنگ لغت در اثر انفجار در یک چاپخانه پدید آمده است.آنتونی رابینز

صفر ساعت.اصلا تو کوچهامون بچه نمیاد پارک میبرمش

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2740
آخی شما بچتو ول میکنی تو کوچه عربده میزنه بهت برخورده 😂😂بای بای هانی 

بچه من هنور نوزاده بزرگ بشه قطعا یکی دوساعت عصر اجازه بازی خارج خونه رو بهش میدم..عربده ک بچه های امثال شمامیکشن ک توخونه ان انرژیشون تخلیه نمیشه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

مجردم ولی واقعا نباید فرستاد به نظرم  چون تربیتش توکوچه شکل میگیره باید برد شهره بازی پارک 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
بچه من هنور نوزاده بزرگ بشه قطعا یکی دوساعت عصر اجازه بازی خارج خونه رو بهش میدم..عربده ک بچه های ام ...

من کلا بچه ندارم 😂😂بچه های امثال شما تو کوچه با فحش یاد گرفتن و دستمالی هم دیگه خوب تخلیه انرژی میشن آفرین 😊

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

عزیزم ما کلان شهریم اصلا اجازه نمیدم بچم بره تو کوچه بازی اینجا متاسفانه امنیت نیست ...اما ۱ماه پیش خوزستان بودم توب روستاها بچه ها با خیال راحت میومدن تو کوچه چون امنیت بود و مثلا کلا ۲۰ تا خونه تو اون روستا بود خیلی دلم واسه بچه های خودمون سوخت

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
مگه باز کسی کوچه میفرسته

بله ما شهریار ساکنیم هنوزم بچه ها میان کوچه فوتبال بازی 

اسکیت و وسطیو لی لی و ازاینجور بازیا

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2706