2737
2739

کوچه ما پر سگه آپارتمانیم هستیم تازه بیچاره صبح تا شب دنبال منه راستی مادرای محترم من یه مشکلی دارم دخترم ۶سالشه هر بچه ای میبینه می‌ره هلش میده هرچی هم توضیح میدم بهش بده انگار نه انگار چیکارش کنم از سرش بیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچوقت الان دیگ سگهاشونم تو کوچه نمیفرستن اون دهه ۷۰بود بچه کوچه میرفت الان ادم مریض جنسی دزد همه جو ...

خیلی وقته .. ما تو کوچمون دوتا روباه هستن اینموقع ها ک هوا داره تاریک میشه میان بهشون غذا میدم میگیرن دهنشون مثل جت فرار میکنن

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
2731

هیچ.بیرون بچه زیاد هست انقد حرف زشت میزنن .توحیاط بازی میکنن خودمونم چندروزی یبارمیبریم بیرون پارک اینا.

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
ن دیگ غذا دادن میگن خوب نیست چون بقیه حیوونام میان دیگ غذا نده 

دلم میسوزه خیلی لاغرن 😂😂

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍

تا حالا تو کوچه نفرستادم بازی کنه اگه هم بخاد با همسایه بازی کنه از مامان دوستش اجازشو میگیرم بیان تو حیاط بازی کنند

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740

تو رو خدا نفرستید تو کوچه ببریدشون پارک آسایش بقیه رو سلب میکنن فقط 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706