2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود آدمم باید رعایت کنه خوشیشو تو چشم دیگران نکنه طرف بی منظور هم حسرت بخوره زندگی آدم خراب میشه من اصلا دلم نمیاد باعث حسرت کسی بشم

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2731
خود آدمم باید رعایت کنه خوشیشو تو چشم دیگران نکنه طرف بی منظور هم حسرت بخوره زندگی آدم خراب میشه من ...

خیلی کنجکاون هرچی پنهان میکنی آخرش یه چیزی پیدا میکنن

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

اه فقط زندگی اوناییکه دل پاکی نداره رو نابود می کنه چه به حق باشه چه به ناحق اوناییکه دل پاک دارن آه ناحق نمیگیرتشون

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2740
اه فقط زندگی اوناییکه دل پاکی نداره رو نابود می کنه چه به حق باشه چه به ناحق اوناییکه دل پاک دارن آه ...

فقط میگم آهشون گریبانگیرخودشون وبچشون بشه الهی

فقط میگم آهشون گریبانگیرخودشون وبچشون بشه الهی

دلت پاک کن گاهی اه ها ناخودآگاه هست دلت پاک باشه آه کسی نمیگیرتت 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
نه اشتباه نکن خوب بخواه تا خدا بیشتر بهت بده.. نفرین هیچوقت کاری نمیکنه انرژی منفی برای زندگی خودته

خدانکنه 

من براهمشون خوبی وخوشبختی میخام اونهانه

2706