2733
2734

عزیزم من یمدت سیپروهپتادین میخوردم ک یکم چاق میکنه ادمو اما قرص اعصابه خب حتما یه ضرر هایی هم داره تو بدن هر شخصی 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تضمینی و خیلی سریع میخوای چاق شی تخم مرغ هر روز یه دونه بخور . هر مدل مدل ک دوست داری 

بعد از شیرینی کیک آب سرد بخوری هم واقع می‌کنه ک ب نظرم مضره اینکارو سعی کن نکنی 

2742

من چاق شدم ب وزنه ایده عالم رسیدم 

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹
عزیزم من یمدت سیپروهپتادین میخوردم ک یکم چاق میکنه ادمو اما قرص اعصابه خب حتما یه ضرر هایی هم داره ت ...

نه قرص سیپرو میگن بعد ول میکنی دوباره لاغر میکنه

میشه برای سلامتیم یه آیة الکرسی بخونید😍
2740
من چاق شدم ب وزنه ایده عالم رسیدم 

؟؟

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
تضمینی و خیلی سریع میخوای چاق شی تخم مرغ هر روز یه دونه بخور . هر مدل مدل ک دوست داری  بعد ...

تخم مرغ آبپز دوروزه پشت سر هم دارم میخورم فردام میخام صبحونه بخورم ولی بدون نون میخورم خالی میخورم 

واقعا چاق می‌کنه تخم مرغ؟

اگع میخوای فوری چاق بشی و عوارضش برات مهم نیست . پودر گین اپ از داروخانه بگیر  گین اپ کودک نه ...

عوارضش چیه مگه؟

که میگی عوارضش برات مهم نباشه؟

2706