2737
2739
عنوان

اکو قلب جنین

35 بازدید | 6 پست

سلام خانما من دکترم برای ۱۱ عید سنو اکو قلب نوشت ولی پول نداشتم برم  بعدش یه شهر خیلی دور باید برم شهر خودم این سنو رو نداره خیلی استرس دارم چکار کنم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

کسی بوده اینجا نرفته باشه؟؟

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
کسی بوده اینجا نرفته باشه؟؟

من تجربه ای ندارم

بارداری میشه برا منم دعا کنی🥹🥲

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا من دخترم متولد سال 97ه، اون موقع نفرستادن منو.... دختر دومم‌ که متولد 1402 هستش، چون تو سون ...

از من تو سنو مشکلی نبود بچه هام سالم بودن ولی دکترم گفت برو چون دوقلوان

من تجربه ای ندارم بارداری میشه برا منم دعا کنی🥹🥲

انشانه به حق این شبا باردار میشی عزیزم