2733
2739

سلام دوستان من آزمایش دادم روز دوشنبه این هفته جواب آزمایش مثبت بود بتا بالای 1000 دو روز قبلش لک بینی قهوه ای داشتم
بعد روز چهارشنبه افتادم به خونریزی دکتر برام سونو اورژانسی نوشت رفتم تو سونو گفته 4 هفته و 2 روز هستی و ساک حاملگی مختصرا دفرمه است
و 5 سی سی هم مایع آزاد در فضای کلدوساک خلفی دیده شده
اومدم پیش دکترم گفت کاری نمیتونیم انجام بدیم باید صبر کنیم ببینیم سقط میشه یا میمونه ولی احتمالش به سقط زیاد
حالا همون چهارشنبه که به خونریزی افتادم تا آخر شب خونریزی تموم شد و لکه بینی داشتم دیروز هم که پنج شنبه باشه لکه بینی داشتم که رفته رفته کمتر میشد امروز جمعه بیدار شدم دیدم لکه بینی خیلی کم شده ولی هنوز درد کمر شکم دارم یعنی بچه نمیمونه؟؟😞
خواستم ببینم کسی مشابه من بوده بچه بمونه؟؟ و یا اینکه ممکنه دوباره خونریزی کنم ؟؟؟

چرا شیاف نداد چه دکتر احمقی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا میمونه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

چطور شیاف نداد انشالله میمونه

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740
نمیدونم واقعا  نداد

برو یه دکتر دیگه دختر من اصلا تو سنو دیده نشد چهار هفته بود ولی بهم شیاف پروژسترون داد

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
برو یه دکتر دیگه دختر من اصلا تو سنو دیده نشد چهار هفته بود ولی بهم شیاف پروژسترون داد

دکترا یه طورین اصلا وقتی پیش یکیشون میری 

بعد میری پیش یکی دیگه  محل نمیزارن

باید برم پیش یکی دیگه 🙏

دکترا یه طورین اصلا وقتی پیش یکیشون میری  بعد میری پیش یکی دیگه  محل نمیزارن باید برم ...

بله خواهش میکنم همین فردا برو پیش یکی دیگه تا سه روز هم شیر با تخم مرغ محلی بخور صبح ناشتا امیدوارم در پناه خدا سلامت باشه نی نی تون💚💚💚

قربونت عزیزم ممنون ♥️  آره حتما میرم  ممنون ازت ♥️♥️

خواهش میکنم گل💚💚💚

2706