2737
2734
عنوان

رفتم پارک بادخترم بعدش

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 62 پست
میگیه اونا حرف زشت میزن تو چرا وایستادیم میرفتی اونکی پارک گفتم دخترم منتظر دوستاش بود اینجا بودیم ق ...

بگو مثلا من حرفای زشت اینارو نشنوم خودمم بلد نیستم ؟ دور از جونت میگفتی عقب افتاده ک نیستم 

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با شوهرت بوده  این رو بد ندون چون دوست داره براش مهم هستی  ناراحت شده

منم ناراحتم شدم فکرم دنبال کارام بودش 

آخه جاریم همش میرفت همین پارک منم رفتم حالا به شوهرم چی بگم از دلش دربیاد

2728
حق با شوهرت بوده  این رو بد ندون چون دوست داره براش مهم هستی  ناراحت شده

به نظر من حرکتش خیلی توهین آمیز بوده

این یعنی من بهت اعتماد ندارم!

پسرا ممکنه هر جا باشن تو خیابون تو پارک تو شهر بازی تو کافی شاپ تو پاساژا.... اینجوری باشه خانوما باید هیچ جانرن

2738
چی به شوهرم بگم از دلش دربیاد هم خودم هم اون ناراحتیم

وای ولش کن

یه امشبو محلش نده و دلخورشو بگو همینه اعتمادت بمن نزار اینقدر دیگه روش باز شه

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
میگیه اونا حرف زشت میزن تو چرا وایستادیم میرفتی اونکی پارک گفتم دخترم منتظر دوستاش بود اینجا بودیم ق ...

مطمئن باش اگه قراره حرف زشتی بزنن دختر شما بدترشو توی مدرسه میشنوه😑 دیدم که میگم

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
 به نظر من حرکتش خیلی توهین آمیز بوده این یعنی من بهت اعتماد ندارم! پسرا ممکنه هر جا باشن تو ...

اعتماد نداشتن با غیرت داشتن فرق داره 

اعتماد رو که اسی خودش هم می‌دونه که داره 

پسرا همه جا هستند درسته اما نه هر جایی و هر شرایطی 

2706