2733
2734
عنوان

بچه های شمام خونه رو بهم میریزن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 37 پست

اره هنوز خیلی فسقلیه 14 ماهشه منتهی بازم مهم نیست تنهاس به هم نریزه چیکار کنه تنها یسره تو خونه

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مث مایین😁😍😂

😂😂😂یه سری وسایل هم هست اصلا بازی نمیکنه ولی باید بیاره پایین همیشه رو میز باشه و حق جمع کردن ندارم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
دیگه این تقصیر پسرت نیست که خونه تون یک خوابه است  اونم بچه است داره بچه گی شو میکنه انتظار ند ...

یه خواب سه خواب نداره مال ما سه خوابه ولی بازم تو پذیرایی بازی میکنه چون هر جا من هستم باید باشه یه سریشم تو حیاط ریخته میره اونجا با خاک و برگ و علف قرمه سبزی میپزه 😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
ما هم یه اتاق داریم دادیم به پسرم هم اونجا رو میریزه هم هالو هم آشپزخونه تازه ۸سالشه! 

پسر هشت ساله منم الان داره اب بازی میکنه و خونه رو صدا برداشته از بس با صدا بازی می کنه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بله

خونمون هم کوچیکه و تقریبا همیشه اسباب بازی وسط خونه هس

هرچقدر جمع میکنم باز میریزن.. البته خونه ماکسی نمیاد و من خیالم راحته 

براهمین یه سبد گذاشتم گوشه سالن و اسباب بازیها داخلش هس. 

فقط شب قبل از اومدن شوهرم همه جارو جمع میکنیم که وقتی اومد وحشت نکنه 😄 

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2740

دختر منم همین کارو می‌کنه یکم ک بازی کرد دستشو میگیرم میگم بیا باهم جمع کنیم خودشم میاد کمک زودی جمع و جور میکنیم 

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
دیگه این تقصیر پسرت نیست که خونه تون یک خوابه است  اونم بچه است داره بچه گی شو میکنه انتظار ند ...

دختره بچم یه بچه چهارماهه دیگم دارم

یه همسایه داریم زیاد میاد خونمون تا میاد میره سفره میاره نون میاره اونم بچش کوچیکه میخوره و میریزه

😂😂😂یه سری وسایل هم هست اصلا بازی نمیکنه ولی باید بیاره پایین همیشه رو میز باشه و حق جمع کردن ندار ...

وااای دقیقا من ک دیگ از اتاقش نا امید شدم اتاقشو جم نمیکنم 

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
یه خواب سه خواب نداره مال ما سه خوابه ولی بازم تو پذیرایی بازی میکنه چون هر جا من هستم باید باشه یه ...

خوبه پیش خودته جلو چشمت هست حداقل کار خطرناک بکنه متوجه میشی 

به نظر من با اسباب بازی هاش بازی بکنه بهتر از اینکه بره یک گوشه بشینه گوشی دستش بگیره خونه رو هم بهم نزنه 

وااای دقیقا من ک دیگ از اتاقش نا امید شدم اتاقشو جم نمیکنم 

وای 😂کمداشو باز کنی زیر کوهی از اسباب بازی مدفون میشی😂😂😂

بچه هام خونه رو میترکونن  کاریشون ندارم اصلا سخت نمیگیریم.  همه جارو بهم میزنن عوضش جایی ...

دقیقا مثل بچه های من،من بامادرشوهرم اینا تویه ساختمونیم فکرمیکنن جمع نمیکنم به خاطرشرایطم میان جمع میکنن نیم ساعت نشده میبینن همونه دیگه اونام کاری ندارن خخخخخ

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2706