2737
2734
عنوان

بچه های شمام خونه رو بهم میریزن؟

594 بازدید | 37 پست

اباب بازیاش میریزه جم نمیکنه بخدا جا نیس پامونو بزاریم خونه کوچیک اتاق یکی داریم اونم دست خودمون بچم چهارنیم سالشه دیوونم کرده بس ک گریه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهم نمی ریزه

یه تانک میاره وسط کلا می ترکونه

تا روی عسلی ها و میز تلویزیونم وسایل خودشو چیده

لوازم ارایشیمو مال خودش کرده

یه شو رت خاخالی صورتی خریده بودم دیدم برداشته برده تو کشو خودش گذاشته

رو یخچال تماما نقاشیاشو با اهنربا چسبونده

دیگه چی میخای بگم؟!

2740

جای صاف تو خونه پیدا نمیشه صبح باهم جمع کرده بودیم اتاق خوابامون بالاست دخترمم برای اینکه پیش من باشه بازی کنه هرچی بخواد میاره می‌ریزه پایین خدارو شکر مهمون سرزده نداریم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

خب بچه هیچ درکی ار مشکلات شما و کوچیکی خونه نداره اسباب بازی هاشو ک جم کردی یدونه اشو بیار خودت باهاش بازی کن 

بازی کردن والد با بچه خیلی مهمه

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

خونه ما کوچیکه یک‌ کلبه هم تو حال گذاشتم هرچی اسباب بازی داره میریزم توش 

منم اعصابم خورد میشه خونه ک ریخت و پاشه 

همه اسباب بازیاش هم شکسته و داغون کرده ..اگه بریزم دور بفهمه نیس غوغا بپا میکنه

بچه هام خونه رو میترکونن 

کاریشون ندارم اصلا سخت نمیگیریم. 

همه جارو بهم میزنن عوضش جایی میریم قشنگ مودب و اروم میشینن همه حسرت بچه هام میخورن

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
جای صاف تو خونه پیدا نمیشه صبح باهم جمع کرده بودیم اتاق خوابامون بالاست دخترمم برای اینکه پیش من باش ...

دقیقا مث مایین😁😍😂

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
2706