2733
2734

حالا چه خوب چه بد 

خودم یه بار خونه دختر دایی مامانم یه کوفته خوردم فوق العاده خوشمزه بود😋 

هنوزم که هنوزه مزش از زیر زبونم نرفته😍😅

قورمه سبزی مامانم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

کبابایی‌ ک اربعین امسال کربلا خوردم

پیتزا پایین موکب

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

تو شمال مرغ ترش خورم خیلی خوشمزه بود یه خورشت دیگه هم بود توش مرغ و آلوچه داشت اونم تو شمال خوردم خیلی خوشمزه بود مزشو هیچ وقت فراموش نمیکنم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

تو بازار ۱۵خرداد تهران یه رستوران هست مسلم اسمشه خیلی معروفه

یه ته چین خوردم هیچ وقت مزش یادم نمیره خیلییییی خوشمزه بودددد

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
عدس پلوی بنفش مامان بزرگم استمبولی مامانم که با پای خرابش درست کرد الهی بمیرام براش روحش شاد

روح مادرت شاد 

عدس پلو بنفش چطوریه؟ 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

حلوا زعفرونی که نذری آوردن یه قاشق برداشتم شوهرم دعوام کرد که چرا خوردی میخواستم بدم مامانم

منم با پشت قاشق صاف کردم اون قسمتشو و فرستادم به مادرشوهر

هیچ وقت طعمش غراموش نمی کنم هرچی میخورم حلواهای مختلف 

بعد چند سال هنوزم اون طعمش یه چی دیگه بود

2706