2737
2734
عنوان

یواشکی دیدمش و یهو دلم برد🙈

1150 بازدید | 63 پست

من وقتی 17سالم بود کمک بابابزرگم توی باغ خرما جم میکردیم بعدش بابابزرگم چندتا کمکی پسر اورده بود اشنا بودن بس قضا یکی از همون پسرا ازمن خوشش میومد هی پارتی بازی خرما میورد بهم میداد ایقد میرفت میومد ک منم ازش خوشم اومد  وقتی ک عصر میشد همه میرفتن خونه من ب بهونه جم کردن کارتونا طولش میدادم تا بریم دوتایی یه گوش بشینیم حرف بزنیم چقد شبا یواشکی از خونه میزدم بیرون میگفت بیا برات خوراکی خریدم اما ب بهونه خوراکی میخاست منو ببینه و الا همون پسر نامزدمه عقد کردیم😋🙈

شما هم از نوجوانیتون یچیزی بگید😁

درس میخونم فیلم میبنیم اهنگ گوش میدم.

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من الان 17 سالمه با داداش رفیقم یواشکی میرم بیرون

دعا مکنی بهم برسیم؟

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

اونجا که گفتی یواشکی میرفتم از خونه بیرون منتظر 🔞🔞🔞🔞🔞

اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

عشق نوجوانی دیگه هیچوقت تکرار نمیشه

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، من روزی برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم آخرین باره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی.... ) /
2706