2737
2734
عنوان

همه دوستام شاغلن غیر از من😭

164 بازدید | 15 پست

همه دوستام بعد از تموم شدن مدرسه کار پیدا کردن با اینکه دانشگاه هم میرن سر کار خوب با حقوق عالی هستن 

ولی من فقط دانشگاه میرم کار نمیدونم چجوری پیدا کنم آخه از کجا کار پیدا کنم دیگه خسته شدم دلم میخاد دستم تو جیب خودم باشه لطفا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

آره کار کردن و پول دراوردن خیلی خوبه 

ولی مثلا من شاغلم خیر سرم دو هفته مریضم استعلاجی گرفتم استراحت کنم 

مگه تو این دوهفته آب خوش از گلو من پایین رفته؟

انگار همه ازم طلب دارن که مریضم..

گاهی میگم کاش شاغل نبودم حتی مریض شدنم و استراحت دست خودم نی

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

منم لیسانس روانشناسیمو گرفتم مدت زیادی بیمار بودم از فردا می خوام برم هلال احمر دعا کنید همه چیز خوب پیش بره

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
منم لیسانس روانشناسیمو گرفتم مدت زیادی بیمار بودم از فردا می خوام برم هلال احمر دعا کنید همه چیز خوب ...

روان شناسی چه ربطی به حلال احمر داره گلم 

منم لیسانس روان شناسی دارم منتظر شغل

روان شناسی چه ربطی به حلال احمر داره گلم  منم لیسانس روان شناسی دارم منتظر شغل

نتونستم کار مناسب پیدا کنم چون دوره هلال احمر دیدم می خوام برم ادامه بدم بعدش بتونم وارد بازار کار بشم

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always 
روان شناسی چه ربطی به حلال احمر داره گلم  منم لیسانس روان شناسی دارم منتظر شغل

شما کجاها دنبال شغل گشتی بعد قصد ادامه داری؟ آزاد خوندی؟ واحد کجا؟

پیام نورو فعلا سال آخرم مونده 

من پیام نور خوندم واحد اسلامشهر فوق قسمت شهریه خیلی بالا رفته هر ترم هفت تومن اینا در می اد

2706