2737
2739
عنوان

پسره دیوونم کرده

165 بازدید | 8 پست

یه پسره تو کلاس ازم خوشش اومده من خوشم نمیاد نه از قیافش نه از هیچیش در عوض رو یکی دیگه کراشم این پسره من اول نمیدونستم ازم خوشش میاد ریکوئسشو قبول کردم بعد فهمیدم آن فالوش کردم تا الان ۴ بار ریکوئس داده اون وقت کراشمم همه دخترا یه کلاسو فالو کرده منی که بهش ریاضی هم رسوندم نه البته من هییچ نخی به کراشم ندادم هیچی حتی با رفتارم 😔 حالم خیلی خرابه اون از کراشم اینم از کسی که از من خوشش گرفته😭😭😭

کجای کاری پری خانم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به این پسره که گیر داده کاملا واضح توضیح بده که تمایلی به ارتباط گرفتن نداری و حتی اگه ممکنه بلاکش کن که دیگه رکوئست نده. و اینکه بنظرم طبیعیه که همکلاسیاتو فالو کنی چون ورودی ما هم اکثرمون همدیگه رو فالو داریم. با تقلب رسوندن هم کسی فکر نمیکنه ممکنه طرف بهش علاقمند باشه. خب حق بده مثل بقیه باهات رفتار کنه. عجله نکن به مرور زمان و غیرمسقیم و فکرشده توجهش رو جلب کن.

2738
به این پسره که گیر داده کاملا واضح توضیح بده که تمایلی به ارتباط گرفتن نداری و حتی اگه ممکنه بلاکش ک ...

بابا مث بقیه باهام رفتار نکرد کل دخترارو فالو کرده تو کلاس 😐 حتی اونی که باهاش حال نمیکرد خیلی بد شانسم 

کجای کاری پری خانم 😂