2737
2739
عنوان

خانما حقوق یه معلم تازه کار در ماه چقدره لطفا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 130 پست
ب اون کاری ندارم حرف شمارو خوندم خیلی ناراحت شدم همین که به بچه های ما به چشم اینکه دارین تحملشون می ...

بخون خب

هرچی دلتون بخواد میگید هرجور که دلتون بخواد قضاوت میکنید روی گشاده هم میخواید حتما

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشوقتم 🤣🤣🤣فعلا که لایحه و واخواهی من شده پوشک و شیرخشک🤣🤣🤣🤣

عزیزم 

منم شرایطم با تو فرقی نمی‌کنه😂

دو تا دختر دارم یه سه ساله و یه چهارماهه 

هنوزم دانشجوام یعنی داغون شدم😂

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
2728
عزیزم  منم شرایطم با تو فرقی نمی‌کنه😂 دو تا دختر دارم یه سه ساله و یه چهارماهه  هنوزم ...

کارآموزی تو داری طی میکنی یعنی? 

خدا حفظشون کنه وقتی تو مدرسه این معلما پرسیدن شغل مادر سرشو گرفت بالا  گفت وکیل خستگیت درمیره😁

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
اتفاقا عزیزم کار ما معلم خصوصیا صد برابر سخت تر از معلمای استخدامیه

معلمای استخدامی هم بعد از مدرسه معلم خصوصی ان😁

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
کارآموزی تو داری طی میکنی یعنی?  خدا حفظشون کنه وقتی تو مدرسه این معلما پرسیدن شغل مادر سرشو گ ...

قربونت برم خانم وکیل گل این به درخت میگن😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
اتفاقا عزیزم کار ما معلم خصوصیا صد برابر سخت تر از معلمای استخدامیه

بله 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
بخون خب هرچی دلتون بخواد میگید هرجور که دلتون بخواد قضاوت میکنید روی گشاده هم میخواید حتما

روی گشاده نه . مسئولیت پذیری میخوایم 

شما با ماشین و ابزار سرکار ندارید بفهمین لطفا کسایی که دارین براشون خدمت میکنین آدم هستن 

واسه اینکه یه نفر اومده گفته تایم بیشتری از سال سرکار نیستین باید بیاید و بگین ما بچه هاتون رو تحمل میکنیم ؟؟؟ 

خب تحمل نکنین .برید 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣🤣بخدا گفتم الان میریزم سرم بزار ننویسم  خب قبول کنید همش ک یا شهادته یا ولادت جمعه ...

👷🚨🚒🔥

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
کارآموزی تو داری طی میکنی یعنی?  خدا حفظشون کنه وقتی تو مدرسه این معلما پرسیدن شغل مادر سرشو گ ...

نه دانشجوی دکتری‌م 

اتفاقا دخترم چند وقت پیش می‌گفت مامان توی مهد گفتم مامان بابام وکیلن مرسی که وکیلی 😂

ذوق کردم براش

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
نه دانشجوی دکتری‌م  اتفاقا دخترم چند وقت پیش می‌گفت مامان توی مهد گفتم مامان بابام وکیلن مرسی ...

عزززززیزم 😍😍😍😍😍😍ان شاالله موفقیت های بیشترتون

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
ببخشید به خدا شما سروری🤣🤣🤣🤣

من معلم نیستم از همسرم دفاع کردم😂😂😂

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706