2737
2734
عنوان

خانما حقوق یه معلم تازه کار در ماه چقدره لطفا بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 130 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣بخدا گفتم الان میریزم سرم بزار ننویسم  خب قبول کنید همش ک یا شهادته یا ولادت جمعه ...

خداروشکر

خدا براشون بیشتر کنه.

نمیدونم چرا انقد ناراحتن بعضی از اقشار از مزایا و ساعات کاری معلما!

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
میشه اینطوری نگید؟؟؟؟ باز شروع شد؟  شما خودت برو معلم شو سختیاش رو ببین  من الان معلم خص ...

خداقوت❤️

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معلمایی که غیر انتفاعین چقدر میگیرن؟ استخدام اموزش و پرورش نیستن

مناطق خوب و مرفه در حد همون معلمای دولتی

مناطق کم برخوردار هم در حد ۵/۶ تومن

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
این چیزاش و خبر ندارم.. چون خانم گفتن تازه کار خواستم بگم معلم تعمیرکار ماشین نیست که اولش تازه کار ...

خیلی ریز حرفتو گفتیااا 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
اگه همش بیکارن پس بچه هاتونو نفرستید مدرسه،ببینم میتونید خودتون بچه های خودتون رو تو خونه تحمل و کنت ...

اونوقت که شما از نون خوردن میفتید 🤣🤣🤣🤣شش سال قبل مدرسه رو چجور کنترل کردیم😐

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥
2740
حرف چی؟ سو تفاهم نشه من خودم دانشجو فرهنگیان هستم..

💔💔

🤣🤣🤣🤣🤣🤣بخدا گفتم الان میریزم سرم بزار ننویسم  خب قبول کنید همش ک یا شهادته یا ولادت جمعه ...

وااای خیلی حرف زیادی زدن زشته

دهنتونو عادت بدید درست حرف بزنید

همه کارمندا پنج شنبه جمعه تعطیلن

تا امسالم که میرفتن در قبالش کلی اضافه کار ثبت میشده براشون

مناسبتام که همه تعطیلن

آلودگی و بارندگیم عمین طور نهایت ادارات دوساعت تعطیلن اونا یه کم بیشتر

شغل به شدت سنگین و پر استرسیه با والدین طلبکار و پر توقع

شما بانک بری مسئول زنگ میزنه جلو چشات با فامبلاش هر و کر می کنه وقت تلف کنه هیچیم نمیشه بهش بگی وگرنه باهات لج می کنه دیدم که میگم

درصورتی که توی آموزش از این خبرها نیست

توی ارگان های کارمندی بعد کادر درمان  آموزش مخصوصا ابتدایی سخت ترین و مظلوم ترین شغله

البته از نظر روحی و روانی 

آزمون یا کنکور فرهنگیان بده قبول شو تو هم معلم شو پول مفت بگیر کسی جلوت رو نگرفته

یه مشت بچه سال اومدن سایت ولشون کن

وااای خیلی حرف زیادی زدن زشته دهنتونو عادت بدید درست حرف بزنید همه کارمندا پنج شنبه جمعه تعطیلن ت ...

تازههه الودگی برف دیگ تعطیل نیست مجازیهههه

2706