2733
2739
عنوان

کیا با کسی رفت‌وآمد ندارن

100 بازدید | 12 پست

همه دورو اطرافم نامردی دیدم و پشت سرم حرف زدن دیگ با کسی رفتوامدی ندارم فکر کنم افسردگی گرفتم . میترسم این رفت‌وآمد نداشتن تاثیری رو بچم بزاره 

حتی خانواده شوهرم خیلی بدی کردن ک همسرمم حاضر نیس بره چ برسه بمن 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

بهتر استراحت بده ب خودت با بچت وقت بگذرون برین بیرون پارک اینا

منم زیاد رفت امد ندارم فقط خونه مادرم

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

به نظدم به خاطر بچه هم که شده با یکی رفتو امد کن

خاله من کلا به خاطر شغل شوهرش یه شهر دیگه زندگی میکردن از ما ۱۰ ساعت فاصله داشت و هییییچ دوست و فامیلی تو اون شهر نداشتن اصلا هم اهل بیرون رفتن نیستن فقط برای خرید غذا یا دکتر رفتن.. دخترش به شدت احساس تنهایی میکنه الان ۱۹ یالشه هیچ دوستی نداره به شدت بی اعتماد بنفس و من فکر میکنم چون با کسی رفت و امد نداشتن و زیاد ادم ندیده انقدر بی مزه و حوصله سر بر هست

الان هم وضع مالیشون اکی هست ماشین خارجی و خونه ولی دخترخالم هییییچ دوستی نداره تو تلگرام با پسدای غریبه چت میکنه اخرش هم اونا ولش میکنن همیشه

خیلی رفت و امد مهمه خلاصه حداقل یه دوست پیدا کنید با اون رفت و امد داشته باشید

Just do it
ماهم ولی الان کی دیگه رفت و امد داره؟؟!!!

هنوزم خیلیا هستن که رفت‌وآمد دارن من همش فکر میکنم من شانس ندارم ک اینجوریم 

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
این موضوع اذیتت نمیکنه عزیز؟ 

چاره ای نیس

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
هنوزم خیلیا هستن که رفت‌وآمد دارن من همش فکر میکنم من شانس ندارم ک اینجوریم 

بنظرم این چند ساله اکثر رفت و امدا کم شده

فقط ما مقصر نیستیم