2733
2739
عنوان

کمر درد

74 بازدید | 11 پست

از دیروز  گرفتگی داشتم دکتر رفتم

امپول متوکاربامول و کتورلاک  زدم قرص باکلوفن داد خوردم ولی دیگه نمیدونم چه کوفت بخورم

قرص میخورم انگار منگ میشم

چرا امپول جواب نداد

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل

فک کنم ویروسه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه یک چیزی دولا شدم  گرفتم یهو کمرم گرفت حالا چیز سنگین نبود خودکار بود

😂آخی ، دوش اب گرم خوبه 

وازلین بزن حوصله گرم کن بزار 

منم دارم از کمردرد میمیرم ژلوفنم جواب نداد

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
دوش اب گرم بگیر و خودتو گرم بگیر  فعلا حرکات کششی انجام نده اروم راه برو  قرص دیکلوفناک ...

همه چی باوهم قاطی شد پستم تاتو زدم حمام نمیتونم برم😂

2740
نه فقط کمر درد نمیتونم بشینم 

دقیق نمیشه گفت ولی منم یهو خم شدم از صندوق دستمال بردارم اینجور شدم 

بلاخره با استخر خوب شد تا حدود زیادی فقط راه برو قدم بزن توی استخر 

دقیق نمیشه گفت ولی منم یهو خم شدم از صندوق دستمال بردارم اینجور شدم  بلاخره با استخر خوب شد تا ...

حالا چند روز دیگه میرم‌ارتوپد قبلا هم شدم ام آر ای نوشت از تنبلی نرفتم