2737
2739
عنوان

استرس و نگرانی در بارداری

357 بازدید | 54 پست

خانما من هفت ماهه باردارم و فکرو خیال و استرس نمیزاره راحت باشم. شب و روز فکرای منفی میکنم مثلا اینکه چند ماه سرخود و اشتباهی فولیک اسید 5 میلی خوردم و از عوارضش برای نی نی خیلی میترسم یا اینکه نمیدونستم و چت  ماه اول رژ زدم یا اینکه نکنه اشعه گوشی ضرر داره و..... راه حلی دارید من بتونم از استرس و نگرانیم کم کنم؟ 

فقط یه چیزی بهت بگم بچه اولم آرامش داشتم بچه دومم نه

پدرمو درورده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا چیزی نیست ما اینقد استرس داریم حتی بچه دار نمیشیم

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2731

از نظر روانشناسی به خودتون بگید چیزی هست که انجام شده 

از الان به بعد مهم تر هست که چه کارهایی کنید یا نکنید 

از نظر معنوی، توکل کنید به خدا 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2740
دکتربرای من۳ماه تمام فولیک۵تجویزکردن امواج موبایل هم هنوزاثبات نشده ضررداره رژ هم من بعدنزن، چیزی ...

دوران بارداری؟ دلیل خاصی داشت که دوز بالا براتون دکتر تجویز کرده؟ 

دوران بارداری؟ دلیل خاصی داشت که دوز بالا براتون دکتر تجویز کرده؟ 

۳۵سالم

۳۰سال به بالامعمولا۵میلی تجویزمیکنن

امااگرقبل بارداری هم نخورده باشید۵میلی میدن 

الان ۳ماهم تمام شده

گفتن دیگه فقط فرفولیک بخورم اسیدفولیک قطع کردن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

عزیزم این فکرها همش بی جهت هست 

برای بچه اولم از قبل بارداری  تا آخر ۹ ماه فولیک ۵ خوردم 

انقد صبور و باهوش هست همه دوستش دارن 

استراحت مطلق هم بودم 

دقیق ۲۴ ساعت گوشی دستم بود از ناچاری 

هیچ موردی پیش نیومد شکر خدا