2737
2739
عنوان

طلاق تو عقد

389 بازدید | 41 پست

مشکلمو تو تاپیکای قبلیم گفتم

عقدم ۴۰ روزه به مشکل خوردیم همه میگن جدا شو میگن ثبات شخصیت نداره خانوادم حاضر نیستن اصلا باهاش برم زیر یه سقف

خودشم یروز میگه طلاق یروز میگه زندگیمو دوست دارم الکی گفتم طلاق حاضرم نیست بیاد جلو با خانوادم حرف بزنه

از طرفی دوسش دارم از طرفی نمیتونم تو روی خانوادم وایستم از این اخلاقشم میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کدوم اخلاقش؟؟

همینکه هرروز یچیز میگه یک عالمه فحشای زشت بهم داده بهم گفت نمیخوامت دوست ندارم از زندگیم گمشو بیرون الان میگه عصبانی بودم گفتم

میگم خب بیا با خانوادم حرف بزن اشتی کنید حاضر نیست بیاد جلو 

حس میکنم دروغ میگه دوستم داره از ترس مهریه

همینکه هرروز یچیز میگه یک عالمه فحشای زشت بهم داده بهم گفت نمیخوامت دوست ندارم از زندگیم گمشو بیرون ...

ولش کن بابا میخوایش چیکا فردا هم رفتین زیریک سقف فردا بچه به بغل میخوای بیای خونه بابات الان جدا بشی برات بهتره

سر چی دعواعه

بهونه میاره میگه مامانت دخالت میکنه

خودش همه مسائلمونو به مامانش میگه 

رفتیم خونشون حرف بزنیم اشتی کنیم کلی بی احترامی کردن اخرشم گفت نه طلاقت میدم نه باهات زندگی میکنم

مامانش برگشت گفت دخترتونو به ما انداختین خودش کلی فحش داد کلی تهدیدم کرد گفت تو دادگاها میدواونمت الان میگه من نگفتم اگه گفتمم عصبانی بودم من تو و زندگیمونو دوست دارم بیا بریم سر زندگیمون اونم تازه از دادگاه میبرمت سر زندگیمون حتی حاضر نیست بیاد با خانوادم حرف بزنه 

ولش کن بابا میخوایش چیکا فردا هم رفتین زیریک سقف فردا بچه به بغل میخوای بیای خونه بابات الان جدا بشی ...

طلاق سخته برام از ایندم میترسم بهش علاقه دارم هنوز 

قرار بود اردیبهشت بریم سر زندگیمون خونمونم چیده بودیم یهو همه چی خراب شد 

همینکه هرروز یچیز میگه یک عالمه فحشای زشت بهم داده بهم گفت نمیخوامت دوست ندارم از زندگیم گمشو بیرون ...

عجله‌نکن واسه هیچ تصمیمی اما همیشه میگن نزدیک ترین اطرافیانت ک خیرخواهت هستن بهترین نظرهارو میتونن بهت بدن چون بدور از احساس و منطقی بهت نظر میدن، بعد فحش و اینا اصلا چیز عادی نیس و خیلی بده .. اینکه حاضر نیست با خونوادتم حرف بزنه بازم خیلی بده.اینکه همچین احساسی داری و از عشقشم مطمین نیستی خب بهتره صبر کنی و به حست اعتماد کنی و زمان بده که بهتر بشناسیش. و در کل صبر کن ببین حاضره بخاطرت چیکار کنه بعد تصمیم بگیر در نتیجه فعلا کار خاصی نکن . بزار ببین اون چیکارا میکنه

اصلا اصلا اشتباه منو نکن منم اگه تو عقد جدا میشدم محکوم به زندگی بایک ادم روانی نبودم که هرروز داره بدتر از دیروز میشه حالا با یک بچه نه راه پس دارم نه پیش هیچموقع گول قلبتو نخور بره به درک 

خدا هیچ مادری را با دوری فرزندش امتحان نکند  انشاالله❤
2706