2733
2739
عنوان

همسر من فلسفه لباس خواب رو درک نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 35 پست
قبلا چاق بودم الان رژیم گرفتم بهتر شدم 

اگه خودت دوست داری بپوش اونم عادت میکنه مردا زیاد تو قید و بند این چیزا نیستن مخصوصا اگه آدم سالمی بوده باشنو فیلم غیراخلاقی نگاه نکرده باشن کلا نمیدونن فلسفه اش چیه😂 چیزای که دوست داره بخر مثلاً بعضیا از دامن چاکدار خوششون میاد تو خونه بپوش براش کم کم تأثیر لباسو بفهمه 

وضعیت مالی چجوریه احتمالا بخاطر قیمتش راضی نیست ست و لباس خواب ها خیلی گرون شدن تازگیا🤦

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودت دوست داری بپوش اونم عادت میکنه مردا زیاد تو قید و بند این چیزا نیستن مخصوصا اگه آدم سالمی ب ...

نه اهل فیلم و اینا هیچوقت نبوده یعنی تاثیر داره تو بی ذوقیش؟؟؟؟؟من خیلی سفیدم و با دوتا بچه و رژیم بدنم شل نیست اما واقعا تابحال برقی تو چشاش ندیدم تصمیم گرفتم نخرم دیگه با این گرونی

2728

ی چیز بگم بهتون  هر ک بهم بخنده خر. آرزوی پوشیدن لباس خواب ودارم   از نوع فانتیزیشو ولی چ فایده     ایههههههه

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2740

عزیزم وقتی خودش نمیخاد توهم نپوش ..اون باید ذوق داشته باشه تو هم برای خواب ی لباس راحتی بپوش..منم اصلا نمیپوشم..شوهر من میگه چرا لباس خواب نمیخری، چرا لباس خواب نمیپوشی منم میگم بچها بزرگن خجالت میکشم ،یموقع اتفاقی بیدار میشن...یا ی موقع بیدارمیشن منو صدا میزنن...از من میشنوی برای این چیزا اصلا خودتو ناراحت نکن.  اگه بعدها ی روزم گفت بپوش بگو بچها بزرگن‌زشته.چندبار که اینطوری بگی خودش میره کادو برات لباس خاب میخره

نه اهل فیلم و اینا هیچوقت نبوده یعنی تاثیر داره تو بی ذوقیش؟؟؟؟؟من خیلی سفیدم و با دوتا بچه و رژیم ب ...

آره دیگه باید یه جایی دیده باشه یه پیش زمینه ای ازین چیزا داشته باشه که خوشش بیاد وگرنه آدمه چشمو گوش بسته زیاد ازین چیزا خوشش نمیاد و چشمش دنباله همون اصله کاریه اس، اتفاقا باید خوشحال باشی دنبال این جور چیزا نیست مورد داشتیم طرف سر اینکه زنش لباس زیراش تکراری بود میخواست جدا بشه😑😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ی چیز بگم بهتون  هر ک بهم بخنده خر. آرزوی پوشیدن لباس خواب ودارم   از نوع فانتیزیشو ولی چ ...

منم مجردی ارزو داشتم نمیفهمیدم همچین یابویی گیرم میاد که برا اینه باید بپوشم 

2706