2733
2739
عنوان

خارش دست😣😥کمک لطفا

74 بازدید | 19 پست

من نزدیک 1 هفته اینا میشه دستام میخارن. قبلا بازوهام حساسیت داده بودن اونا بهتر شدن ولی جدیدا دستام میخارن. اذیتم میکنه. انگار آبله مرغان گرفته باشی و بدنت بخاره اونجور

چکارکنم؟راهکارتون؟🥺

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

عزیزم منم همینطور بودم 

بعد بدون دلیل دونه زد دستم .دیر رفتم دکتر گفت قارچ پوستی .تا خوب بشم دهنم سرویس شده البته هنوز باید دارو استفاده کنم .حتما برو دکتر .

یا نرم کننده استفاده کن ممکنه بخاطر خشکی هوا باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبلا بله داشتم. ولی خب الانا نه زیاد . وقتی که خوب موهامو نشورم شوره میزارم

منم گردن و دستام خیلی میخارید 

رفتم متخصص پوست ، گفت بخاطر شوره سر هست که با چشم دیده نمیشه اما میریزه روی کتف و دستها و باعث خارش میشه 

قرص و قطره و شامپو و پماد داد.

عزیزم منم همینطور بودم  بعد بدون دلیل دونه زد دستم .دیر رفتم دکتر گفت قارچ پوستی .تا خوب بشم د ...

تاپیک های قبلمو نگاه کنین بخاطر حساسیت شدیدم روی بازو و گرم و قرمز شدن. 

رفتم دکتر آمپول بتامتازون و کل ماستین داد اگر اشتباه نکنم. ازهرکدوم2تا داد. اولیو گفت اون شب بزنم.اگه اونارو بزنم دیگه به بقیه نیازی نیست. بعد چند روز دیدم دستاام میخارن و قرمز شدن یه حالت ریز ریز قرمز. دوباره زدم بهتر شدن. الان باز میخارن باید به یه جای زبر بکشم وبخارونم یکم بهتر شه دوباره چند دیقه بعد همون آش و کاسه

خسته شدم. همیشه درحال خاروندن هستم فقط  

ب چیزی حساسیت داشتین باید برید دکتر پوست یا عمومی معمولا کرم میدن آمپول هم میزنن

رفتم دکتر آمپول بتامتازون و کل ماستین داد اگر اشتباه نکنم. ازهرکدوم2تا داد. اولیو گفت اون شب بزنم.اگه اونارو بزنم دیگه به بقیه نیازی نیست. بعد چند روز دیدم دستاام میخارن و قرمز شدن یه حالت ریز ریز قرمز. دوباره زدم بهتر شدن. الان باز میخارن باید به یه جای زبر بکشم وبخارونم یکم بهتر شه دوباره چند دیقه بعد همون آش و کاسه

شاید از غذای دانشگاه باشه چون ناهارش کباب بود منم تابحال غذای بیرون نخوردم. میگم نکنه ازاون باشه

یادم نمیاد چیز بی ربطی خورده باشم. همون خوردنیای قبل.شوینده های قبل

2740
منم گردن و دستام خیلی میخارید  رفتم متخصص پوست ، گفت بخاطر شوره سر هست که با چشم دیده نمیشه ام ...

منم گردن و دستام خیلی میخارید  رفتم متخصص پوست ، گفت بخاطر شوره سر هست که با چشم دیده نمیشه ام ...

صابون-پودر-پماد-امپول و قرص جوشان داد. چندهفته پیش که رفته بودم

میخاره فقط دستام

تاپیک های قبلمو نگاه کنین بخاطر حساسیت شدیدم روی بازو و گرم و قرمز شدن.  رفتم دکتر آمپول بتامت ...

دوبارها به دکتر پوست مراجع کنید ممکنه حساسیت دارین .یا قرص سیتریزین  برای خارش استفاده کنید .ولی عزیزم طب سنتی یه گیاهی هستش که میجوشونی و داخل تشت میشینید .واقعا عالیه

دوبارها به دکتر پوست مراجع کنید ممکنه حساسیت دارین .یا قرص سیتریزین  برای خارش استفاده کنید .ول ...

امکان رفتن به دکتر ندارم

اون شب وضعم خیلی بد بود ساعت 9اینابود تقریبا .یه داروخونه ای میشناختیم خودش دکتر هست آدم مسن وباتجربه ای داروهاشم جواب میده معمولا

الان نمیدونم چرا اثرنمیکنه. انگار  شپش افتاده به جونم

تاپیک های قبلمو نگاه کنین بخاطر حساسیت شدیدم روی بازو و گرم و قرمز شدن.  رفتم دکتر آمپول بتامت ...

میفهمم چی میگین

طب سنتی هم برید امتحان کنید معمولا بهتر جواب میده عطاریایی ک حرف اول رو میزنن مثلا...یکی از دوستام شروع کرده بود ب سیر درمانی هروز سیر خام میخورد مشکل شما رو پیدا کرد طب سنتی مشکلشو پیدا کرد

آدمااز نقطه‌ ضعف خودشون تورو نقد میکنن!
میفهمم چی میگین  طب سنتی هم برید امتحان کنید معمولا بهتر جواب میده عطاریایی ک حرف اول رو میزنن ...

شرایط رفتن به دکتر نداریم

تاحالا من پامو نزاشتن عطاری یا طب سنتی. خیلی طول میکشه درمانش.

تا اون بهتربشه من پدرم درمیاد

امکان رفتن به دکتر ندارم اون شب وضعم خیلی بد بود ساعت 9اینابود تقریبا .یه داروخونه ای میشناختیم خود ...

الان خیلی راحت میتونی داخل اسنپ با متخصص ها در ارتباط باشی .حتی تصویر دستتو نشون بدی .

2706