2737
2739
عنوان

مادرشوهرم از خونش بیرونمون کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 59 پست
ای کاش مشکل من غذا بود ...وحشتناک بد رفتاره با من انگار ارث باباشو خوردم همه حرفاش با طعنه و نیش و ک ...

نترس اینم همونطوره فقط مال تو سیاست نداره رو بازی میکنه مال من زیر زیری بازی میکنه یجور با شوخی تیکه میندازه که میمونی بعدم خودشو میزنه به خنگی و مظلومیت که منظوری نداشتم

حالا باز خوبه کرایه خونه نمیدین اینا که ی قرون کمک ما نکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس اینم همونطوره فقط مال تو سیاست نداره رو بازی میکنه مال من زیر زیری بازی میکنه یجور با شوخی تیکه ...

ما خونه خودمونه خودمون ساختیم وگرنه تاحالا بیرونمون کرده بود خیلی وحشیه

...
2742
من بودم با محبت و اینها و روش های زنانه آرام آرام شوهرم رو می پختم که از اون خونه بریم 

با محبت با دعوا با دخالت خانواده باقهر باهرچی بگی پیش رفتم جدا نمیشه .میگه خونه رو نمیتونم بفرشم چون طبقه پایین بابام اینان اجازه نمیدن پولم ندارم جدا بشم

...
ما خونه خودمونه خودمون ساختیم وگرنه تاحالا بیرونمون کرده بود خیلی وحشیه

یجور شراکتیه دیگه گلم

ولی من بودم میرفتم و اون خونه رو میدادم مستاجر حتی به مبلغ خیلی خیلی کم یا اصلا نمیرفتم اونجا

با محبت با دعوا با دخالت خانواده باقهر باهرچی بگی پیش رفتم جدا نمیشه .میگه خونه رو نمیتونم بفرشم چون ...

با دعوا و قهر که قطعا نمیشه 

ما زنها والله بلدیم چطور کم کم رو شوهرا کار کنیم 

2740

خوبه که اون روشو نشون شوهرتم داد اینطوری شوهرت میفهمه تقصیر مادرشه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
یجور شراکتیه دیگه گلم ولی من بودم میرفتم و اون خونه رو میدادم مستاجر حتی به مبلغ خیلی خیلی کم یا اص ...

پدرش قبول نمیکنه میگه هرهفته پر خونم مهمونه دختر ا ونوه هام میان چطور میشه غریبه بیاد تو خونم نمیذارن

...
خوبه که اون روشو نشون شوهرتم داد اینطوری شوهرت میفهمه تقصیر مادرشه

شوهرم خیلی وقته اون روشو دیده تازه این چیزی نیس خیلی خیلی بی احترامی و ابروریزی کرده تو این چند سال ..‌فحش مرده میده فحش خودم میده به خانوادم اصلا خیلی دهن دریده و بی ابروه

...
2706