2737
2739
عنوان

از چند سالگی تنها میرفتین بیرون؟

90 بازدید | 11 پست

و چطور شد ک گذاشتن تنها برین🚶🏻‍♀️

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))

از ۱۸

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۵ سالگی 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2728
حدودا ۱۲ سالگی من کلا بود و نبودم هیچگونه اهمیتی نداشت تو خونه... همیشه بیرون بودم

منم میخوام اینطوری باشم خیلی میچسبن بهم حس میکنم زندانیم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نِمیشی‌سَهمم‌امامَن‌هَمیشه‌عاشِقِت‌هَستم..      عاشقِ هجران کشیده زود گریان میشود:))
منم میخوام اینطوری باشم خیلی میچسبن بهم حس میکنم زندانیم

حالا من... دعا میکردم یکی بچسبه بهم🗿

ولی من هنوزم همینم، هیچگونه اهمیتی ندارم و صبح تا شب بیرونم🤡

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
2740

هشتم ب بعد

قبلشم میرفتم ولی تو محله خودمون

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP