2733
2734
عنوان

دیگه غلط بکنم ازین کارا بکنم ...

602 بازدید | 33 پست

دیشب خونه پدر شوهرم برا این که از زیر اشپزی در برم گفتن میری خرید گفتم بله یهو گفتن سیوسیم نداریم بخر گفت چی بخرم گفت مارک فلان رفتم چند جا نداشتن مارکای متفرقه و معمولی داشتن ...زنگ زدم گفتن نه  نگیر ببین فلان معازه داره حتما رفتم نداشت اخر رفتم یه پروتیینی که اشنا بود گفتم سوسیس خوب بده داد حالا اوردم میگن چه گرون شده  ۳ کیلو و خورده ای شد ۵۰۰ تومن  کوکتل بود .یکیشون گفتم دستت درد نکنه ولی اگه جاش مرع خریده بودیم  به صرفه تر بود  حالا فک کنین ۲۵ نفرن ها . کاش ساندویج اماده گرفته بودیم با این پول ...😯  یکی دیگش گفت من سوسیس  دست ساز  ۱۰۰ درصد گوشت میگیرم انقدر نمیشه ...😐 بعد پختن طعمش عالی بود عالی .. هرکی خورد گفت همچین خوراکی نخورده بودم تا حالا ... شوهرم نیود شب اومد ساندویج خورد گفت عالی شد کاش وایمیسادی نگاه میکردی چطو درست کردن گفت به خاطر سوسیسشه من گرفتم ولی چه حرفا که نشنیدم ...شوهرم تا شنسدم دعوام کرد گفت تو چرا اصن دخالت کردین اسنا تو خونشون ملیونی خرج میکنن خونه بابام خسیس میشن تقصیر خودت یوده که اصن دخالت کردی ...اینا ...

یعنی از همه طرف  حرف شنیدم و اینجا بود که گفتم دیگه علط بکنم مثل خانم میرم میشینم بلند میشم دیگه پا تو اشپزخونه هم نمیزارم ...ولی به نطرتون انقدرا گرون شده بود ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلا تو جمعای فامیلی همچین چیزایی پیش میاد 

مثلا خانواده پدری من وقتی دور هم جمع میشن یکی که غذا درست میکنه انقدر روش ایراد میزان که نگو 

خب وظیفه طرف نیست که برای ما همه غذا درست کنه اخه شعور داشته باش 

ولی خب کو گوش شنوا

2738
2706