2733
2739

همیشه از اینکه واقعیت زندگیم رو ب کسی بگم خجالت می‌کشیدم ولی الان میگم... من ۱۶ سالمه و همسرم ۳۴ سالشه ،( ۱۸ سال تفاوت سنی) 

۷ ماهه عقد کردیم ، داغون شدم از دستش ، با اینکه عروسی نکردیم ولی من رو کامل محدود کرده ، مدرسه نمیزاره برم ، باشگاهم رو کنسل کرد ، باورتون میشه حتی خونه بابام هم هفته ای ی بار حق دارم برم؟ و الان همش خونه مادر شوهرم هستم و عذاب شده واسم :)

هر چی باهاش صحبت کردم درست نمیشه چون ذهنیتش این هست ، ولی از یه سر خیلی بهم توجه می‌کنه ، از لحاض های دیگه احترام میذاره ، ولی من آزادی می‌خوام :) نمیتونم اینجوری کنار بیام 

راهنمایی لطفا)))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نامزدی و نمیذاره خونه بابات باشی‌؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

عزیزکم

ببین دخترم این کلا جای پدرته..

حیفی..

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

ازدواج تو سن ۱۶ سالگی و اونم با اختلاف ۱۸ سال وحشتناکه.الهی هر چی خیر و صلاحه خدا پیش روت بزاره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

چطور با یکی هم سن بابات راضی شدی ازدواج کنی؟همون اول نمیدونستی اینا اومدن دختر بچه بگیرن که به میل خودشون تربیتش کنن؟ 

حالام زنگ بزن همه اینا رو به خانواده ات بگو، بگو بیان دنبالت بعدم با شوهرت حرف بزنن اگه ادم شد که بهتر اگه ام نه راهتو جدا کن وگرنه چند سال دیگه با یه بچه طلاق میگیری

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706