2733
2739
عنوان

خواستگار و ازدواج

258 بازدید | 29 پست

پیش خودم میگم من نمیتونم ازدواج کنم 

شرایط ازدواج برام جور نمیشه 

نه کسی میاد نه پیشنهادی دارم 

نه از طریق کسی تو جامعه معرفی میشم 

تیپ و قیافم خوبه 

تحصیل کردم 

تو اجتماعم

شاغلم 

جای خوبی کار میکنم

کلاسای مختلفم میرم 

تو اکیپ های مختلفم هستم

همه جوره هم به خودم میرسم

کلی ام دوست و فامیل و آشنا داریم 

همه از منو خانوادم تعریف میکنن

ولی اصن نه خواستگاری نه پیشنهادی

دوستام چه کوچیکتر چه بزرگتر همه ازدواج کردن 

دخترای کوچیکتر از من بچه دارن 

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بختت رو نبستن؟منم شرایطم تقریبا مثل شما بود هرکی میومد جور نمیشد البته اوایل خودم رد میکردم بعدش اتفاقی فهمیدیم زن عموم بختم رو بسته عمم رفت پیش یه سیدی اونموقع به یه ماه نکشید با شوهرم ازدواج کردم نه که دعا بگیره ها دعای اون مار رو باطل کرده بود فقط

کیفیت مهمه نه کمیت یه دفعه میبینی یکی میاد سر راهت که خودتم از سرعت وقایع شگفت زده میشی،به خدا توکل ...

آخه دیگ چقدر باید صبر کنم 

هر سالی ک میاد میگم امسال دیگ اوکی میشه 

ولی هیچ خبری نیس 

من نگران آیندم

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین

چیزی ک واقعیته 

الان ازدواج با معرف و سنتی کم شده نمیگم اصلا نیس ولی خیلی کم شده

پس خودت باید اشنا بشی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چیزی ک واقعیته  الان ازدواج با معرف و سنتی کم شده نمیگم اصلا نیس ولی خیلی کم شده پس خودت باید ...

ارتباط عمومیت با جنس مخالف تقویت کن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
تقریبا مثل همیم والا تا جاییکه من اینجا میبینم و اطرافم‌میشنوم مطلقه ها بیشتر شانس ازدواج دارن باز ...

من یکی از دوستام جدا شده نمیدونی چقد پیشنهاد و خواستگار داره

2706