2737
2739
عنوان

خدالعنت کنه همسایه ی مردم آزار رو

160 بازدید | 12 پست

ازصبح تاحالا بچه هاتون توکوچه ریختن اصلاااا صداشون نمیکنن بگن دو دقیقه بیاین خونه برن گم شن هرروزکارشون آینه هفت هشت بچه ی پررو بی تربیت صبح تاشب جیغ ودادحالاخونه هاشون ویلاییه بعدمیریزن توکوچه ی بن بست آرامش نداریم بعضیافقط به امید کوچه بچه میارن تاازشیرمیگیرنش میندازن توکوچه حالاهرکدوم چهارده پونزده سال هستن یکی دوتاشونم ده سال اینجوری کلافه شدم ازصبح گوش گیرگذاشتم گوشام درد گرفته بااین بی فرهنگا چیکارکنم به نظرتون ؟؟؟

پنجره دوجداره 

در هارو ببند

چاره ای نیست

بری اعتراض کنی میگن بچه س حالیش نیست

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا هیچ کاری نمیتونی بکنی 

ما همسایمون انقدر بیشعور و بی فرهنگه ساعت ۲شب میمودن تو راه پله بلند بلند صحبت میکردن 

یا اینکه در حیاط رو انقدر محکم میبستن ساختمون میلرزید

بعد بهشون میگفتیم بدتر میکردن با لحن خوب با لحن بد با دعوا باهیچییی اینا درست نمیشن 

چون ذاتن بی فرهنگن 

خدا صبرت بده .مام تو ساختمونمون هممچین اراذلی داریم .بچه کوچیک میخابه مام طبقه اول میرن میان درو میکوبن .بلند بلند حرف میزنن. خدایی باید تلویزیون و رسانه ها فرهنگ سازی کنن .فقر فرهنگی بیداد میکنه

منم همین شرایط رو دارم ولی بدترش

روزی دو سه بار هی توپشونو میندازن تو حیاط نگا نمیکنن ظهره یا صب خوابی یا بیدار زنگ میزنن طوولانییی ک توپمون افتاده 

درم باز نکنم از رو در میپرن تو حیاط😐😐

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱
2740
منم همین شرایط رو دارم ولی بدترش روزی دو سه بار هی توپشونو میندازن تو حیاط نگا نمیکنن ظهره یا صب خو ...

اینا هم دقیقاااا روزی چندبارتوپشونو مینداختن توحیاط بادعوانسبتا درست شدن البته همین چندروزپیش هم دوبارتوپشونو انداختن توحیاط خیییلی بی فرهنگن

اینا هم دقیقاااا روزی چندبارتوپشونو مینداختن توحیاط بادعوانسبتا درست شدن البته همین چندروزپیش هم دوب ...

اره منم ی سری ظهر بود داشتم میخوابیدم ی جوری دستشو گذاشته بود رو ایفون ک خیلی ترسیدم رفتم دادو بیداد کردم همشون از ترسشون فرار کردن 

ننه باباهاشون اینارو تو طویله بزرگ کردن 

اره منم ی سری ظهر بود داشتم میخوابیدم ی جوری دستشو گذاشته بود رو ایفون ک خیلی ترسیدم رفتم دادو بیداد ...

بخداقسم اینافرهنگشون زیرصفره به امید کوچه بچه پس انداختن کثافتا ازدستشون تپش قلب گرفتم خداشاهده

بخداقسم اینافرهنگشون زیرصفره به امید کوچه بچه پس انداختن کثافتا ازدستشون تپش قلب گرفتم خداشاهده

درکت میکنم منم خیلی عصبانی میشم ارامش ادمو بهم میریزن چند سری شوهرتو بفرس بترسونتشون یا دعواشون کنه شاید ادم شن

درکت میکنم منم خیلی عصبانی میشم ارامش ادمو بهم میریزن چند سری شوهرتو بفرس بترسونتشون یا دعواشون کنه ...

همین کارمیکنم اگرچه‌میدونم بی فایدست ایناپرروترازاین حرفان ممنون عزیزم💋