2737
2734

سلام به همگی 

بیشتر از یک ماهه که یه شوک عصبی بهم وارد شده ... بعضی وقتا پانیک میشم ... افسردگی گرفتمو هیچی دیگه خوشحالم نمیکنه ... کل روز حس غم دارم و یه سرگیجه و بی تعادلی شدید انگار ک رو هوام ... نمیدونم چیکار کنم بهتر شم ... بدتر از اونم اینه که هیچ کسی کنارم نیست💔

الهی:(

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صادقانه بهت بگم هیچ راه حلی نیست به نظرم که سریع و معجزه آسا آرومت کنه قطعا نیاز به صبوری داره . اما اگر خودت تلاش کنی روز به روز بهتر میشی

سعی کن مدیتیشن کنی .

دعا بخونی ، ذکر بگی‌.

پادکست گوش کنی .

افکارت و چیزایی که اذیتت می‌کنه رو بنویسی .

اگه دارو مصرف نمیکنی دمنوش بخور .

خیلی تنها نمون.

امیدوارم حالت زودتر خوب بشه❤️✨🤲

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر او تو را بر سر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

زعفرون زیاد بخور

چای اسطوخودوس همون لوندر که تو اروپا و امریکا به عنوان ضد افسردگی تجویز میشه

خرما و شیره انگور هم بخور

از نظر روحی سعی کن حتما طبیعت زیاد بری. الان هوا خوبه بیرون شهر نتونستی بری حتما پارک برو که جمعیت زیاد باشه و سرسبز باشه

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
من پارسال اینطوری بودم  روانپزشک برو

رفتم ولی داروهایی ک بهم دادن خیلی عوارض داشتن نمیتونستم تحمل کنم ادامه بدم به مصرفشون چون خونه هم نیستم حتی میرم دانشگاه خیلی برام سخته 🤦🏻‍♀️

2740
هزینه تراپی برام سنگینه🥲💔

اگه اون چیزی که میگین اضطراب باشه واقعا بدون کمک تراپیست و مصرف دارو حل شدنی نیس استرس یه چیز دیگه ایه میشه کنترل کرد این راه حل هایی که دوستان دادن واسه کنترل استرسه. اضطراب خیلیییی ماهیتش متفاوته بدون دلیل سراغت میاد